Ukraiński w 1 dzień
100%
FREE


Ukraiński w 1 dzień
Szybko i przyjemnie naucz się podstaw ukraińskiego.

W jeden dzień zrobisz tyle, co normalnie przez semestr, naprawdę!
Tylko potrzebne słowa i zwroty
Przykłady, nagrania, objaśnienia
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 слів за 60 секунд  
10 fiszek
To już znasz:) - Це ти вже знаєш:)  
10 fiszek
Pytania - Питання  
11 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Слова ввічливості  
19 fiszek
Osoby - Особи  
28 fiszek
Czynności - Дії  
29 fiszek
10 słów w 60 sekund - 10 слів за 60 секунд  
10 fiszek
To już znasz:) - Це ти вже знаєш:)  
10 fiszek
Pytania - Питання  
11 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Слова ввічливості  
18 fiszek
Osoby - Особи  
28 fiszek
Czynności - Дії  
29 fiszek
Фальшіви друзі перекладача - Fałszywi przyjaciele  
47 fiszek
Aлфавіт - Alfabet  
33 fiszki

Język ukraiński z Fiszkoteką

Poznaj język szerzej nieznany, a jednak bardzo nam bliski! Język ukraiński warto znać, zwłaszcza jeśli wybierasz się na Ukrainę. Z nami możesz zacząć już teraz i to całkowicie za darmo! Nasz kurs to język ukraiński dla początkujących, w którym dowiesz się jak powiedzieć m.in. ‘dzień dobry po ukraińsku’, a alfabet ukraiński już nie będzie dla Ciebie problemem, tak jak cyrylica ukraińska. Przekonasz się, że nauka z Fiszkoteką to sama przyjemność!

Efektywna nauka w 1 dzień

Gwarantujemy, że w 1 dzień jesteś w stanie nauczyć się tyle, co normalnie przez semestr. Czekają na Ciebie tylko najpotrzebniejsze słowa i zwroty, wszystko podzielone na działy tematyczne, np. zwroty grzecznościowe, alfabet, osoby itp. Oprócz tego, w zestawie otrzymujesz również przykładowe formy użycia, które urozmaicą Twoje wypowiedzi, wpadające w oko ilustracje oraz, co ciekawe, nagrania mp3, które będziesz mógł odsłuchiwać wszędzie! Poprawią one Twoją wymowę i rozumienie ze słuchu.

Naucz się ukraińskiego szybko i sprawnie

Prościej nie będzie! Wszystkie słówka, zwroty przyswojone z nami zostaną z Tobą na długo! Wystarczy tylko chcieć. Kolejnym krokiem w poznawaniu języka ukraińskiego jest ten kurs – Ukraiński: Dzień drugi – zawiera on kolejną porcję podstawowych zwrotów i słów, które powinieneś znać. A żeby jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, polecamy kursy: 1000 najważniejszych rzeczowników po ukraińsku i 500 najważniejszych czasowników po ukraińsku.