Helpdeskowy ninja (praca zdalna)

Jakie byłyby Twoje obowiązki?

  • bieżące wsparcie użytkowników Fiszkoteki (mailowo w języku polskim - jedynie wiadomości przychodzące),
  • raportowanie błędów,
  • zbieranie informacji zwrotnej od użytkowników,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbanie o relacje z użytkownikami serwisu.

Czego wymagamy?

  • dostępności minimum 8 godzin w tygodniu (około 1,5h dziennie od poniedziałku do piątku),
  • statusu studenta,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • znajomości ortografii, interpunkcji, gramatyki oraz dobrego stylu,
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy,
  • odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań,
  • pozytywnego nastawienia w kontakcie z klientem.

Co byłoby mile widziane?

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (bardzo duży plus),
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • znajomość strony i aplikacji Fiszkoteka,
  • pasja do języków obcych.

Co oferujemy?

  • 100% pracę zdalną (lub, jeśli wolisz, to zapraszamy również do naszego biura),
  • szkolenie przygotowawcze,
  • możliwość rozszerzenia współpracy o tworzenie treści na potrzeby Fiszkoteki (SEO, kursy językowe, materiały promocyjne), zarządzanie biurem czy współpracę z naszą pocieszną grupką zagranicznych stażystów :)
  • sympatycznych i pomocnych współpracowników.

Brzmi jak praca dla Ciebie? Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@fiszkoteka.pl, chętnie dowiemy się więcej o Tobie i o tym, dlaczego chcesz zostać częścią naszego zespołu :)

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust.1 pkt a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO), prowadzonych przez VOCAPP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Byliśmy w wielu miejscach, nawet na okładce Pulsu Biznesu:)

Jeden z naszych wyjazdów integracyjnych (chyba Chorwacja), dokąd pojedziemy tym razem?

Zorganizowaliśmy warsztaty z dwoma najbardziej znanymi poliglotami świata

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) informujemy, że :

  1. Administratorem Danych jest VOCAPP spółka z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres:ul. R. Mielczarskiego 8/58, 02-798 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000723917, NIP 9512457919, REGON 369727696.
  2. Dane zbierane są na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji (art.6 ust.1 lit.a,b Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO).
  3. Dane osobowe będą udostępniane podmiotom pośredniczącym w przekazywaniu aplikacji, podmiotom obsługującym pocztę elektroniczną oraz podmiotom, z których oprogramowań korzysta Administrator Danych.
  4. Przysługują Pani / Panu następujące prawa:
    1. prawo dostępu do treści danych (zgodnie z art. 15 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO);
    2. prawo do sprostowania danych (zgodnie z art. 16 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO);
    3. prawo do usunięcia danych (zgodnie z art. 17 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO);
    4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych (zgodnie z art. 18 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO);
    5. prawo do przenoszenia danych (zgodnie z art. 20 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO);
    6. prawo do wniesienia sprzeciwu (zgodnie z art. 21 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO);
    7. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    8. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych Panią / Pana dotyczących narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - RODO.
  5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przedstawienia swojego profilu zawodowego.
  6. Zgodę na przetwarzanie danych można odwołać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres podany podczas procesu rekrutacji lub na adres wskazany w pkt 11 poniżej. Cofnięcie zgody oznacza brak udziału w procesie rekrutacji i usunięcie Pana/Pani aplikacji.
  7. Podane przez Pana/Panią informacje nie podlegają zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu.
  8. Dane będą przekazywane do państwa trzeciego na podstawie: standardowych klauzul ochrony danych przyjętych lub zatwierdzonych przez Komisję Europejską. Przysługuje Pani / Panu prawo do uzyskać kopię danych osobowych przekazywanych do państwa trzeciego drogą elektroniczną na wskazany przez Pana/Panią adres e-mail lub w formie danych zgranych na zewnętrzne nośniki danych.
  9. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
  10. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych procesów rekrutacji, dane będą przechowywane nie dłużej niż do momentu wycofania zgody.
  11. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych w prosimy o kontakt poprzez wysłanie maila: dane@fiszkoteka.pl