Nauka języka rosyjskiego online
Wypróbuj nasze kursy języka rosyjskiego za darmo i bez zobowiązań.*ceny obowiązują od 17.02.2019 do 24.02.2019

Dzięki materiałom znajdujących się na Fiszkotece, nauka języka rosyjskiego będzie niezwykle skuteczna i przyjemna. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą czy już udało Ci się opanować podstawy języka, zawsze możesz nauczyć się czegoś nowego.

Języka rosyjskiego uczą się ludzie na całym świecie, a teraz masz możliwość poszerzenia swych umiejętności językowych bez wychodzenia z domu. Nasze kursy pomogą Ci zdobyć wiedzę potrzebną do porozumiewania się w języku rosyjskim. Bez problemu nauczysz się także cyrylicy i poprawnej wymowy, a rozumienie czytanego tekstu przestanie sprawiać Ci jakiekolwiek trudności. Fiszki podzielone zostały na różne kategorie, które uskutecznią naukę i pomogą utrwalić Ci daną partię materiału.

W zależności od poziomu znajomości języka, można wybrać materiały dopasowane do własnych potrzeb. Kurs rosyjskiego online to świetny sposób na naukę języka dla osób w każdym wieku - zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Dlaczego warto skorzystać z kursów Fiszkoteki? Przede wszystkim, ogromną zaletą jest nieograniczony dostęp do materiałów oraz możliwość nauki rosyjskiego online o dowolnej porze dnia. Dla osób zapracowanych to doskonała alternatywa dla stacjonarnych zajęć.

Kurs rosyjskiego online zawiera wszystkie niezbędne materiały, które pomogą Ci szybko i efektywnie opanowywać nowe umiejętności językowe. Dzięki nim poszerzysz zasób słownictwa, zdobędziesz umiejętność płynnego wypowiadania się na różne tematy i poprawisz swoją wymowę rosyjskich słówek.


Premium
Chcesz dodatkowo tworzyć własne fiszki bez limitów? Kup Konto Premium (zawiera 3 kursy do wyboru gratis).
Dla Grup
Jeśli chcesz uczyć się z Fiszkoteki w kilka osób, sprawdź oferty dla firm, szkół (językowych), rodzin, korepetytorów .
Kup w pakiecie
Kupując kursy w pakiecie, dostajesz zniżkę do 50% - kup MegaPack.

Mówili o nas...