Nauka języka holenderskiego online
Wypróbuj nasze kursy języka holenderskiego za darmo i bez zobowiązań.*ceny obowiązują od 26.11.2023 do 03.12.2023

Liczba Polaków mieszkających w Holandii już dawno przekroczyła 250 tysięcy! Często decydujemy się na wakacyjny wyjazd do pracy i zostajemy kilka lat poza granicami kraju. Bez względu na to, gdzie przebywamy, musimy porozumiewać się określonym językiem. Jak sprawnie nauczyć się holenderskiego w każdym wieku? Co zrobić, gdy nie mamy środków na kurs? Te pytania z pewnością zadaje sobie wiele osób. Z myślą o Was przygotowaliśmy intuicyjny kurs języka holenderskiego online, który świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku osób, które posiadają już jakąkolwiek wiedzę lub nie znają żadnego słówka.

Fiszki od lat stanowią sprawdzony sposób nauki. Znajomość samych czasów nie wystarczy. Nauka języka holenderskiego, czy jakiegokolwiek innego, wymaga odpowiedniej znajomości słówek. Im więcej słów znamy, tym łatwiej jest nam się porozumieć. W przypadku tej metody nauki, istotne jest również to, że nie potrzebujemy dużo czasu na to, aby się czegoś nauczyć. Wystarczy poświęcić 15 minut dziennie przez 7 dni, aby zobaczyć pierwsze efekty. Fiszki zapewniają możliwość nauki holenderskiego praktycznie wszędzie: w przerwie podczas pracy, wracając do domu, przed snem, podczas spacerów itp. To od nas zależy, gdzie i kiedy się uczymy.

Możliwość dotowania tematyki i rodzaju kursu języka holenderskiego do potrzeb praktycznie każdego użytkownika sprawia, że bez problemu możemy przyswoić nowe słówka, nawet gdy wyjeżdżamy na kilka tygodni lub miesięcy.

W przypadku każdej pracy kluczowa jest umiejętność komunikacji w lokalnym języku, dlatego nawet znajomość podstaw może pomóc, podczas procesów rekrutacyjnych.


Premium
Chcesz dodatkowo tworzyć własne fiszki bez limitów? Kup Konto Premium (zawiera 3 kursy do wyboru gratis).
Dla Grup
Jeśli chcesz uczyć się z Fiszkoteki w kilka osób, sprawdź oferty dla firm, szkół (językowych), rodzin, korepetytorów .
Kup w pakiecie
Kupując kursy w pakiecie, dostajesz zniżkę do 50% - kup MegaPack.

Mówili o nas...