Nauka języka słowackiego online
Wypróbuj nasze kursy języka słowackiego za darmo i bez zobowiązań.*ceny obowiązują od 03.12.2023 do 10.12.2023

Fiszki to doskonały sposób na przyjemną naukę języka słowackiego. To, co jeszcze do niedawna kojarzyło się z mozolnym wkuwaniem słówek, dzisiaj odbywa się w przystępny sposób. Wystarczy włączyć dowolny kurs słowackiego online, z tych dostępnych na Fiszkotece, i rozpocząć naukę od razu.

Kurs łączy w sobie elementy wzrokowe i słuchowe, dzięki czemu szybciej zapamiętasz konkretne słówka. Wyrazy zapisane są w języku francuskim, z opcją odtworzenia dźwięku oraz wzbogacone obrazkiem, który pozwala szybciej je zapamiętać.

Kurs słowackiego podzielony jest na kilka modułów, które można wykupić oddzielnie lub w pakiecie. Każdy moduł zawiera konkretny zakres słownictwa: czasowniki, rzeczowniki lub przydatne określenia.

Forma zapisu fiszek pozwala na naukę słowackiego online - a więc nie tylko w domowych warunkach, ale także podczas spacerów, jazdy samochodem i w czasie innych aktywności umożliwiających odsłuchiwanie nagrań. Kursy wzbogacono systemem powtórek, dzięki czemu wiedza utrwalana jest na bieżąco i daje szansę na dłuższe zachowanie w pamięci. Połączenie zmysłu wzroku i słuchu, obrazowe przedstawienie niektórych zwrotów i adekwatne przykłady, czynią kurs pomocnym i efektywnym w procesie nauki języka słowackiego.


Premium
Chcesz dodatkowo tworzyć własne fiszki bez limitów? Kup Konto Premium (zawiera 3 kursy do wyboru gratis).
Dla Grup
Jeśli chcesz uczyć się z Fiszkoteki w kilka osób, sprawdź oferty dla firm, szkół (językowych), rodzin, korepetytorów .
Kup w pakiecie
Kupując kursy w pakiecie, dostajesz zniżkę do 50% - kup MegaPack.

Mówili o nas...