Nauka języka czeskiego online
Wypróbuj nasze kursy języka czeskiego za darmo i bez zobowiązań.*ceny obowiązują od 03.12.2023 do 10.12.2023

Jeśli chcesz posługiwać się językiem czeskim poprawnie i porozumiewać się bez problemów, warto rozważyć naukę tego języka od podstaw za pomocą fiszek online. Wprawdzie w czeskim słownictwie znajdzie się kilka zbieżnych słówek lub podobnie brzmiących wyrazów, jednak nawet częściowo podobna do polskiej mowa, różni się od niej pod wieloma względami.

Wśród wielu dostępnych form nauki języka czeskiego, zachęcamy do skorzystania z interaktywnych fiszek. Nasza metoda zawiera w sobie kompilację dostosowaną do różnych potrzeb zmysłowych. Zapisy słówek ułatwiają proces przyswajania wiedzy wzrokowcom, z kolei możliwość odsłuchu nagrań stanowi świetne rozwiązanie dla słuchowców. Kurs czeskiego online to również propozycja dla kinestetyków, którzy preferują naukę w ruchu. Zapis multimedialny pozwala odtwarzać nagranie w dowolnym miejscu i uczyć się tam, gdzie jest to najwygodniejsze.

Kurs języka czeskiego składa się z trzech modułów obejmujących następujące treści: 500 najważniejszych czasowników po czesku, 300 najważniejszych określeń po czesku oraz 1000 najważniejszych rzeczowników po czesku. Wszystkie moduły posiadają darmową wersję próbną, która pozwoli zdecydować czy taki sposób nauki czeskiego będzie dla Ciebie optymalny. Każdy kurs języka czeskiego wzbogacony jest również obrazkiem lub przykładem użycia danego słowa lub zwrotu, co ułatwia jego zapamiętanie. Ponadto kurs zawiera sesję podsumowującą i utrwalającą poznane czeskie słownictwo.


Premium
Chcesz dodatkowo tworzyć własne fiszki bez limitów? Kup Konto Premium (zawiera 3 kursy do wyboru gratis).
Dla Grup
Jeśli chcesz uczyć się z Fiszkoteki w kilka osób, sprawdź oferty dla firm, szkół (językowych), rodzin, korepetytorów .
Kup w pakiecie
Kupując kursy w pakiecie, dostajesz zniżkę do 50% - kup MegaPack.

Mówili o nas...