Nauka języka portugalskiego online
Wypróbuj nasze kursy języka portugalskiego za darmo i bez zobowiązań.

język polskiportuguês
españolportuguês
Englishportuguês
portuguêsportuguês
中文, 汉语, 漢語português
Françaisportuguês
italianoportuguês
Deutschportuguês
MegaPacki
Wszystkie kursy
932 kursy + Konto Premium
  oszczędzaj kupując więcej
419 zł
*ceny obowiązują od 28.05.2023 do 04.06.2023

Zainteresowanie światem i podróżami wzbudziły w Tobie chęć nauki języka portugalskiego? Warto zabrać się za realizację! Najlepiej z fiszek i z dobrze opracowanych kursów Fiszkoteki.

Nauka języka portugalskiego przez internet

Portugalski nie jest trudnym językiem. Żaden nie jest za trudny dla kogoś, kto bardzo chce go poznać. Warto jednak zadbać o najlepsze materiały i warunki dla nauki. Kurs portugalskiego online to wygodny sposób, by poznać ten język. Uczyć się można o dowolnej porze i w komfortowych dla siebie warunkach.

Skuteczna nauka portugalskiego z fiszek

W nauce najbardziej sprawdzają się stare sprawdzone metody, ale w unowocześnionej wersji. Tak jak kiedyś niezastąpione są fiszki, obecnie jednak bardzo wygodnie się z nich korzysta. Każda z tych, jakie znajdują się w kursach, to polskie i portugalskie słowo oraz wymowa. Przygotowaliśmy kursy, dzięki którym nauka języka portugalskiego jest wygodna i skuteczna. Są powtórki, by słówka i zwroty dobrze się utrwaliły. Przykłady ich użycia pozwolą dobrze zrozumieć kontekst, w jakim się ich używa.

O tym, jak przyjemnie i łatwo jest się uczyć z fiszek, można przekonać się z bezpłatnego kursu języka portugalskiego. Są w nim fiszki z najważniejszymi słowami i zwrotami. Zdobytą wiedzę warto pogłębić, by dobrze opanować język. Dalsze kursy to nauka równie przyjemna i w atrakcyjnej cenie. Z nami sprawnie opanujesz portugalski. A że realizacji dobrych zamierzeń nie warto odkładać, to najlepiej zacząć się uczyć już dziś. Boa sorte!


Premium
Chcesz dodatkowo tworzyć własne fiszki bez limitów? Kup Konto Premium (zawiera 3 kursy do wyboru gratis).
Dla Grup
Jeśli chcesz uczyć się z Fiszkoteki w kilka osób, sprawdź oferty dla firm, szkół (językowych), rodzin, korepetytorów .
Kup w pakiecie
Kupując kursy w pakiecie, dostajesz zniżkę do 50% - kup MegaPack.

Mówili o nas...