Portugalski w 1 dzień
100%
FREE


Portugalski w 1 dzień
Szybko i przyjemnie naucz się podstaw portugalskiego.

"W jeden dzień zrobisz tyle, co normalnie przez semestr, naprawdę!
Tylko potrzebne słowa i zwroty
Przykłady, nagrania, objaśnienia"
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 palavras em 60 segundos  
10 fiszek
To już znasz:) - Isto já conheces:)  
10 fiszek
Pytania - Perguntas  
10 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Expressões de cortesia  
20 fiszek
Osoby - Pessoas  
29 fiszek
Czynności - Atividades  
30 fiszek
Nieprzetłumaczalne - Intraduzíveis  
12 fiszek

Podstawy portugalskiego w 1 dzień

Chcesz rozpocząć naukę się języka i poznać portugalski? Przygotowany przez nas kurs może okazać się „strzałem w dziesiątkę”. W zaledwie jeden dzień poznasz najważniejsze słówka portugalskie i wyrażenia, które na lekcjach przerabia się cały semestr. Znacząco skrócisz czas nauki i szybko zrobisz postęp w nauce. Kurs zawiera tylko niezbędne słowa i wyrażenia hiszpańskie, dzięki którym język portugalski nie będzie Ci kompletnie obcy. Nasz kurs być może nie odpowie na pytanie: dlaczego w Brazylii językiem urzędowym jest język portugalski, ale sprawi, że będziesz mógł spędzić wakacje w Brazylii i sprawdzić to samodzielnie. Jeżeli opanowałeś już portugalski podstaw i chcesz postawic kolejny krok w nauce zapraszamy do kursu Portugalski: Dzień Drugi.

Skuteczna nauka z Fiszkoteką

Nasz kurs zawiera nie tylko podstawowe słowa i zwroty, ale także przykłady i nagrania, które umożliwiają dużo szybsze przyswajanie wiedzy. Za pomocą sztuczek mnemotechnicznych szybko przyswoisz słówka portugalskie, które z pewnością przydadzą się w życiu codziennym. Inteligentny System Powtórek umożliwia szybkie zapamiętywanie nauczonych wyrażeń. Nasz program umożliwia zapamiętanie 10 słów w zaledwie 60 sekund. Nie tylko poznasz pojedyncze słówka, ale także wyrażenia, z którymi bez problemu porozumiesz się w wielu sytuacjach w życiu codziennym. Jest to znakomity wstęp, aby poznać 1000 napopularniejszych słów po portugalsku.

Portugalski i nie tylko…

Podczas nauki napotkasz wiele obrazków i nagrań, dzięki którym nudna nauka stanie się przeszłością.Kurs portugalski w 1 dzień jest całkowicie darmowy i dostępny dla każdego. Gdy się zapiszesz zobaczysz jak przyjemnie i skutecznie można uczyć się z Fiszkoteką. Polecamy także nasze kursy z innych języków, na przykład: Hiszpański w 1 dzień.