Hiszpański w 1 dzień
100%
FREE


Hiszpański w 1 dzień (bezpłatny kurs)
Szybko i przyjemnie naucz się podstaw hiszpańskiego.

W 1 dzień zrobisz tyle, co normalnie przez semestr, naprawdę!
Tylko potrzebne słowa i zwroty
Przykłady, nagrania, objaśnienia, sztuczki mnemotechniczne
Zintegrowana aplikacja mobilna na Androida / iOS
Zawsze pamiętasz nauczone słówka, dzięki Systemowi Powtórek.
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 Słów w 60 Sekund - 10 Palabras en 60 Segundos  
10 fiszek
To już znasz:) - Esto ya lo conoces:)  
10 fiszek
Pytania - Preguntas  
13 fiszek
Zwroty Grzecznościowe - Frases de Cortesía  
19 fiszek
Osoby - Personas  
40 fiszek
Praktyczne Czasowniki - Verbos Útiles  
33 fiszki
i, lub, bo, więc - y, o, pero, entonces...  
31 fiszek

Hiszpański dla początkujących

Z nami w prosty i szybki sposób poznasz język hiszpański od podstaw. I co najważniejsze – za darmo! Jest to kurs online, do nauki w domu, w autobusie, na spacerze, w podróży, wszędzie! Wszystkich podstaw, które dla Ciebie przygotowaliśmy, będziesz w stanie nauczyć się w jeden dzień, idealnie, jeżeli wybierasz się na wakacje i chcesz powtórzyć sobie podstawy hiszpańskiego! Dla poszerzenia wiedzy przed wyjazdem warto zajrzeć również tutaj Hiszpański w podróży, aby być w pełni przygotowanym na nowe wyzwania czekające na Ciebie w nowym miejscu!

Kilka słów o kursie

"Hiszpański w jeden dzień" został przygotowany tak, abyś mógł nauczyć się go szybko i sprawnie. Poznasz wszystkie najprzydatniejsze zwroty, słówka, a dzięki przykładom użycia, zdjęciom i systemowi powtórek dużo lepiej je zapamiętasz. Jeżeli ten kurs Cię zainteresuje, możesz kontynuować naukę i zajrzeć również Hiszpański dzień drugi tutaj, do dnia "drugiego" gdzie poznasz m.in. podstawy gramatyki hiszpańskiej czy przydatne przymiotniki. Natomiast ten kurs Podstawowe słownictwo hiszpańskie nauczy Cię naprawdę wielu przydatnych i ciekawych słówek, które zdecydowanie trzeba znać.

Nauka hiszpańskiego z fiszkoteką

Już nie musisz wydawać horrendalnej ilości pieniędzy na prywatne lekcje języka hiszpańskiego, bo z nami nauczysz się go dużo prościej, szybciej i zdecydowanie taniej! Dzięki naszej aplikacji mobilnej będziesz mieć kurs zawsze przy sobie, możemy zagwarantować, że przy odrobinie determinacji z Twojej strony i dzięki naszym fiszkom zrobisz ogromne postępy. Język hiszpański jest naprawdę piękny i fascynujący. Zdecydowanie warto w tych czasach znać go i umieć się nim posługiwać, bo nigdy nie wiadomo kiedy znajomość tego języka Ci się przyda.