Nauka języka francuskiego online
Wypróbuj nasze kursy języka francuskiego za darmo i bez zobowiązań.

język polskiFrançais
FrançaisFrançais
EnglishFrançais
italianoFrançais
русский языкFrançais
españolFrançais
portuguêsFrançais
DeutschFrançais
limba românăFrançais
Bahasa IndonesiaFrançais
lietuvių kalbaFrançais
中文, 汉语, 漢語Français
العربيةFrançais
LëtzebuergeschFrançais
MegaPacki
Wszystkie kursy
932 kursy + Konto Premium
  oszczędzaj kupując więcej
419 zł
Wszystkie kursy francuski
86 kursów + Konto Premium
  oszczędzaj kupując więcej
149 zł
*ceny obowiązują od 26.11.2023 do 03.12.2023

Fiszki to doskonały sposób na przyjemną naukę języka francuskiego. To, co jeszcze do niedawna kojarzyło się z mozolnym wkuwaniem słówek, dzisiaj odbywa się w przystępny sposób. Wystarczy włączyć dowolny kurs francuskiego online, dostępny na Fiszkotece, i rozpocząć naukę od razu!

Kurs języka francuskiego łączy w sobie elementy wzrokowe i słuchowe, dzięki czemu szybciej zapamiętasz konkretne słówka. Wyrazy zapisane są w języku francuskim, z opcją odtworzenia dźwięku oraz wzbogacone obrazkiem, który pozwala szybciej je zapamiętać.

Kurs francuskiego podzielony jest na kilka modułów, które można wykupić oddzielnie lub w pakiecie. Każdy moduł zawiera konkretny zakres słownictwa: czasowniki, rzeczowniki, przydatne określenia albo zwroty niezbędne w podróży. Ponadto oferta zawiera moduły o zróżnicowanym poziomie języka francuskiego, przez co stanowi ofertę edukacyjną dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych pasjonatów tego języka. Kurs zawiera również moduły przeznaczone do nauki w ekspresowym tempie dwudniowym.

Nauka francuskiego online w formie fiszek pozwala doskonalić umiejętności językowe nie tylko w domowych warunkach, ale także podczas spacerów, jazdy samochodem i w czasie innych aktywności umożliwiających odsłuchiwanie nagrań. Kursy francuskiego wzbogacono systemem powtórek, dzięki czemu wiedza utrwalana jest na bieżąco i daje szansę na dłuższe zachowanie w pamięci. Połączenie zmysłu wzroku i słuchu, obrazowe przedstawienie niektórych zwrotów i adekwatne przykłady, czynią kurs pomocnym i efektywnym w procesie nauki języka francuskiego.


Premium
Chcesz dodatkowo tworzyć własne fiszki bez limitów? Kup Konto Premium (zawiera 3 kursy do wyboru gratis).
Dla Grup
Jeśli chcesz uczyć się z Fiszkoteki w kilka osób, sprawdź oferty dla firm, szkół (językowych), rodzin, korepetytorów .
Kup w pakiecie
Kupując kursy w pakiecie, dostajesz zniżkę do 50% - kup MegaPack.

Mówili o nas...