Francuski w 1 dzień
100%
FREE


Francuski w 1 dzień
Z nami się tego nauczysz

Inteligentny system powtórek oszczędza czas
Przykłady użycia + wymowa
Ściągnij jako mp3 i słuchaj np. podczas spacerów
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 10 sekund:) – 10 mots en 10 secondes:)  
10 fiszek
To już znasz:) – Cela tu connais déjà:)  
11 fiszek
Pytania – Questions  
12 fiszek
Zwroty Grzecznościowe – Formules de Politesse  
17 fiszek
Osoby – Personnes  
40 fiszek
Czynności – Activités  
30 fiszek
Nieprzetłumaczalne – Intraduisible  
24 fiszki

Poznaj francuski w jeden dzień!

Nie wierzysz? To sprawdź! U nas poznasz cały język francuski od podstaw. Zacznij z naszym specjalnym darmowym kursem i przekonaj się, że warto! Nauka języka francuskiego już nie będzie problemem. Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się na stronie i odpalić nasz kurs. Możesz pobrać też aplikację mobilną dla większej wygody. No i przede wszystkim musisz chcieć!

Poznaj nasze fiszki

Nasz system został bardzo dokładnie przygotowany tak, abyś mógł swobodnie i bez problemów poznać język.Francuski nauka z nami jest naprawdę prosta. Nasz inteligentny system powtórek monitoruje, czy aby na pewno zapamiętałeś wszystkie słówka z kursu, jeżeli nie- będą one powtarzane, dopóki, dopóty ich nie utrwalisz. Poza tym poznasz znaczenie najbardziej popularnych francuskich określeń, słów i zwrotów np. dowiesz się jak powiedzieć dzień dobry po francusku, bądź tak po francusku. Oprócz słów znajdziesz u nas przykłady użycia, ładne, ciekawe obrazki- specjalnie dla wzrokowców oraz będziesz miał możliwość odsłuchania fr. słówek i zdań również w formie mp3! Dzięki temu fiszki będą z Tobą wszędzie- zabierzesz je na spacer, do pociągu, samochodu, a nawet na rower! Jeżeli wybierasz się w podróż np. do Francji, wystarczy, że przed wyjazdem dokładnie przestudiujesz francuski w podróży, a ze sobą weźmiesz rozmówki polsko-francuskie- dzięki nim, poradzisz sobie w niemal każdej rozmowie w tym języku!

Dowiedz się więcej

Jesteś w stanie opanować z nami język francuski podstawy w 1 dzień i to nie fikcja. Wystarczy odrobina determinacji i chęci, a gwarantujemy, że Ci się uda. Jeśli po zakończeniu tego kursu wciąż będziesz głodny wiedzy, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaczął kolejny kurs z tej serii- francuski: dzień drugi, gdzie poznasz kolejne podstawowe zwroty i słówka. Nie czekaj, skorzystaj już dziś! Nie pożałujesz, a wręcz zyskasz cenną wiedzę!