Francuski w 1 dzień
100%
FREE


Francuski w 1 dzień
Z nami się tego nauczysz

Inteligentny system powtórek oszczędza czas
Przykłady użycia + wymowa
Ściągnij jako mp3 i słuchaj np. podczas spacerów
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 10 sekund:) – 10 mots en 10 secondes:)  
10 fiszek
To już znasz:) – Cela tu connais déjà:)  
11 fiszek
Pytania – Questions  
12 fiszek
Zwroty Grzecznościowe – Formules de Politesse  
17 fiszek
Osoby – Personnes  
40 fiszek
Czynności – Activités  
30 fiszek
Nieprzetłumaczalne – Intraduisible  
24 fiszki

Francuski od podstaw!

Jeśli podoba Ci się francuski, zawsze chciałeś poznać go lepiej, ale brakowało Ci czasu i pieniędzy, to teraz z Fiszkoteką może się to zmienić! Nasz całkowicie darmowy kurs “Francuski - nauka w jeden dzień” pomoże Ci opanować podstawy nawet w - a jakże - jeden dzień! Nie wymiguj się brakiem czasu, bo chwilę na powtarzanie słówek z naszą aplikacją możesz znaleźć zawsze - czy to podczas podróży autobusem lub pociągiem, lub w trakcie np. czekania w kolejce do lekarza czy w sklepie. Uczyć się możesz też choćby podczas spaceru, a to dzięki lektorowi, z którym popracujesz nad poprawną wymową. Spodobać mogą Ci się również obrazki, obecne przy każdym słowie. Ułatwiają zapamiętywanie i urozmaicają naukę w ciekawy sposób. Jeśli wciąż nie czujesz się przekonany, to pamiętaj, że ta przygoda z Nami nic Cię nie kosztuje - niczym nie ryzykujesz, a wręcz przeciwnie - możesz tylko zyskać! Francuski to naprawdę piękny język i warto go znać!

Język francuski - podstawy potrzebne na już!

Wybierając się w podróż do Francji trzeba liczyć się z faktem, że nie każdy w tym kraju mówi po angielsku. Francuzi bardzo cenią sobie swój język i każdy obcokrajowiec, który będzie się nim posługiwać dosłownie urośnie w ich oczach! Przed wyjazdem do miejsca takiego jak Paryż czy np. Marsylia, warto się więc odpowiednio przygotować - czy to z kursem “Francuski w 1 dzień” czy z np. specjalnie dedykowanym kursem Francuski w podróży. Odwiedzając piękne francuskie miejsca razem z nami nauka języka francuskiego pójdzie Ci dużo lepiej i z podróży wrócisz z cenną wiedzą, nie tylko o języku, ale też obyczajach i kulturze Francji. Czy to nie brzmi wspaniale?

Co odnajdziesz w kursie fr?

Francuski w 1 dzień” jest dla osób, które z językiem francuskim nie miały nigdy wcześniej do czynienia. Znajdują się w nim zupełne podstawy, które należy poznać, przed rozpoczęciem nauki gramatyki i trudniejszego słownictwa. Dlatego w kursie odnajdziesz m.in. takie słowa, jak: tak po francusku, dzień dobry po francusku, do widzenia, dziękuję, czy proszę po francusku. Cały materiał został uformowany w tematyczne lekcje, w sposób przejrzysty i zrozumiały. Podział obejmuje m.in. takie działy, jak: pytania, czynności, osoby czy zwroty grzecznościowe. Podoba Ci się? W takim razie nie osiadaj na laurach, lecz kontynuuj swoją naukę z Nami! W zanadrzu mamy jeszcze wiele innych niezwykle interesujących i przyjemnych kursów, które na pewno Cię zainteresują. Na dużą uwagę zasługuje choćby kontynuacja “Francuskiego w jeden dzień” - Francuski: dzień drugi. Z nim w dalszym ciągu będziesz rozwijać swoje francuskie umiejętności językowe! Jeśli szukasz kursu tematycznego, związanego z jednym konkretnym zagadnieniem, spodobać Ci się może też np. Slang francuski. Jest w czym wybierać!