Nauka języka szwedzkiego online
Wypróbuj nasze kursy języka szwedzkiego za darmo i bez zobowiązań.*ceny obowiązują od 26.11.2023 do 03.12.2023

Nauka języka szwedzkiego

W tej kategorii oferujemy Państwu fiszki z kursami języka szwedzkiego. Dzięki profesjonalnie przygotowanym pomocom naukowym możemy zagwarantować szybkie przyswajanie wiedzy i postępy. W prezentowanych pakietach dostępne są najpotrzebniejsze i najpopularniejsze słówka i zwroty, które sprawią, że poczujesz się jak rodowity Szwed.

Nasz kurs szwedzkiego online opracowany został przez grono specjalistów i lektorów tego języka. Ich doświadczenie zaowocowało zestawem profesjonalnych modułów, dzięki którym nauka staje się przyjemnością. Oddajemy również w Państwa ręce możliwość darmowego wypróbowania poszczególnych kursów, tak aby nie dokonywać niepotrzebnie zakupu w ciemno.

Nauka języka szwedzkiego nigdy nie była równie prosta. Z naszymi materiałami nie trzeba ruszać się z domu. Wystarczy komputer i odrobina poświęconego czasu, aby opanować podstawy i zaznajomić się z zasadami gramatyki szwedzkiej. Dostępne są również pakiety ze wszystkimi kursami. Są one połączeniem słownictwa z jego praktycznym wykorzystaniem. Fiszki, które mogą Państwo tutaj oglądać są wystarczającym źródłem wiedzy koniecznej do komunikowania się w języku szwedzkim. Dają podstawy do tego, aby w przyszłości kontynuować naukę szwedzkiego na dużo wyższym poziomie.

Jeśli chcesz poznać najpopularniejsze zwroty po szwedzku, jedziesz tam do pracy, lub do rodziny i nie chcesz się martwić zasobem słownictwa, albo po prostu fascynuje Cię tamtejsza kultura i język, to ten dział jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nauki języka szwedzkiego online!


Premium
Chcesz dodatkowo tworzyć własne fiszki bez limitów? Kup Konto Premium (zawiera 3 kursy do wyboru gratis).
Dla Grup
Jeśli chcesz uczyć się z Fiszkoteki w kilka osób, sprawdź oferty dla firm, szkół (językowych), rodzin, korepetytorów .
Kup w pakiecie
Kupując kursy w pakiecie, dostajesz zniżkę do 50% - kup MegaPack.

Mówili o nas...