Szwedzki w 1 dzień
100%
FREE


Szwedzki w 1 dzień
Szybko i przyjemnie naucz się podstaw szwedzkiego.

W jeden dzień zrobisz tyle, co normalnie przez semstr, naprawdę!
Tylko potrzebne słowa i zwroty
Przykłady, nagrania, objaśnienia, sztuczki mnemotechniczne
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 ord i 60 sekunder  
10 fiszek
To już znasz:) - Det känner du redan:)  
10 fiszek
Pytania - Frågor  
11 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Hövlighet  
18 fiszek
Osoby - Personer  
28 fiszek
Czynności - Handlingar  
31 fiszek
Nieprzetłumaczalne - Oöversättliga ord  
20 fiszek

Poznaj podstawy szwedzkiego w 1 dzień

Chcesz poznać język szwedzki i operować podstawowymi zwrotami i wyrażeniami w zaledwie 1 dzień? Przygotowany przez nas kurs będzie do tego idealny. W zaledwie jeden dzień poznasz podstawowe zagadnienia, które na lekcjach przerabia się cały semestr. Znacząco skrócisz czas nauki i szybko zrobisz postępy. Kurs zawiera tylko niezbędne słowa i wyrażenia, które na pewno przydadzą Ci się na początku Twojej przygody ze szwedzkim. Zastanawiasz się, czy szwedzki jest trudny? Wypróbuj szwedzki – nauka z Fiszkoteką i przekonaj się na własnej skórze. Po opanowaniu wiedzy z dnia pierwszego zapraszamy do kontynuacji nauki w kursie: Szwedzki: dzień drugi.

Skuteczna nauka z Fiszkoteką

Nasz kurs zawiera nie tylko podstawowe słowa i zwroty takie jak: dzień dobry po szwedzku, czy dziękuje po szwedzku, ale także przykłady i nagrania, które umożliwiają dużo szybsze przyswajanie wiedzy. Za pomocą sztuczek mnemotechnicznych szybko przyswoisz alfabet szwedzki i zrobisz szybki progres. Inteligentny System Powtórek umożliwia szybkie zapamiętywanie nauczonych wyrażeń. Nasz program umożliwia zapamiętanie 10 słów w zaledwie 60 sekund. Nie tylko poznasz pojedyncze słówka, ale także wyrażenia, z którymi bez problemu porozumiesz się w wielu sytuacjach w życiu codziennym. Jest to znakomity wstęp, aby poznać: 300 najważniejszych określeń po szwedzku.

Nauka szwedzkiego dla każdego

Podczas nauki napotkasz wiele obrazków i nagrań, dzięki którym nudna nauka stanie się przeszłością. Kurs szwedzki w 1 dzień jest całkowicie darmowy i dostępny dla każdego. Gdy się zapiszesz, zobaczysz, jak skutecznie można uczyć się z Fiszkoteką i z pewnością będziesz chciał zapisać się na kurs: 500 najważniejszych rzeczowników po szwedzku.