Nauka języka niemieckiego online
Wypróbuj nasze kursy języka niemieckiego za darmo i bez zobowiązań.

język polskiDeutsch
EnglishDeutsch
DeutschDeutsch
españolDeutsch
limba românăDeutsch
FrançaisDeutsch
italianoDeutsch
portuguêsDeutsch
suomen kieliDeutsch
latviešu valodaDeutsch
中文, 汉语, 漢語Deutsch
magyarDeutsch
MegaPacki
Wszystkie kursy
932 kursy + Konto Premium
  oszczędzaj kupując więcej
419 zł
Wszystkie kursy niemiecki
92 kursy + Konto Premium
  oszczędzaj kupując więcej
199 zł
*ceny obowiązują od 07.04.2024 do 14.04.2024

Nauka języka niemieckiego

W tej kategorii oferujemy Państwu fiszki z kursami języka niemieckiego. Dzięki profesjonalnie przygotowanym pomocom naukowym możemy zagwarantować szybkie przyswajanie wiedzy i postępy. W prezentowanych pakietach dostępne są najpotrzebniejsze i najpopularniejsze słówka i zwroty, które sprawią, że poczujesz się jak rodowity Niemiec.

Nasz kurs niemieckiego online opracowany został przez grono specjalistów i lektorów tego języka. Ich doświadczenie zaowocowało zestawem profesjonalnych modułów, dzięki którym nauka niemieckiego staje się przyjemnością. Oddajemy również w Państwa ręce możliwość darmowego wypróbowania poszczególnych kursów, tak aby nie dokonywać niepotrzebnie zakupu w ciemno.

Nauka języka niemieckiego nigdy nie była równie prosta. Z naszymi materiałami nie trzeba ruszać się z domu. Wystarczy komputer i odrobina poświęconego czasu, aby opanować podstawy i zaznajomić się z zasadami gramatyki niemieckiej. Dostępne są również pakiety ze wszystkimi kursami. Są one połączeniem słownictwa z jego praktycznym wykorzystaniem. Fiszki, które mogą Państwo tutaj oglądać są wystarczającym źródłem wiedzy koniecznej do komunikowania się w języku niemieckim. Dają podstawy do tego, aby w przyszłości kontynuować naukę niemieckiego na dużo wyższym poziomie.

Jeśli chcesz poznać najpopularniejsze zwroty po niemiecku, jedziesz tam do pracy, lub do rodziny i nie chcesz się martwić zasobem słownictwa, albo po prostu fascynuje Cię tamtejsza kultura i język, to ten dział jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nauki języka niemieckiego online!


Premium
Chcesz dodatkowo tworzyć własne fiszki bez limitów? Kup Konto Premium (zawiera 3 kursy do wyboru gratis).
Dla Grup
Jeśli chcesz uczyć się z Fiszkoteki w kilka osób, sprawdź oferty dla firm, szkół (językowych), rodzin, korepetytorów .
Kup w pakiecie
Kupując kursy w pakiecie, dostajesz zniżkę do 50% - kup MegaPack.

Mówili o nas...