Niemiecki w 1 dzień
100%
FREE


Niemiecki w 1 dzień (bezpłatny kurs)
Szybko i przyjemnie naucz się podstaw niemieckiego.

W 1 dzień zrobisz tyle, co normalnie przez semestr, naprawdę!
Tylko potrzebne słowa i zwroty
Przykłady, nagrania, objaśnienia, sztuczki mnemotechniczne
Zintegrowana aplikacja mobilna na Androida / iOS
Zawsze pamiętasz nauczone słówka, dzięki Systemowi Powtórek.
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 Słów w 60 Sekund - 10 Wörter in 60 Sekunden  
10 fiszek
To Już Znasz - Das kennst du schon  
10 fiszek
Pytania - Fragen  
15 fiszek
Zwroty Grzecznościowe - Höflichkeitsformeln  
18 fiszek
Osoby - Personen  
37 fiszek
Czynności - Handlungen  
19 fiszek

Skuteczna nauka niemieckiego w 1 dzień

Kurs przygotowany przez Fiszkotekę niemiecki w 1 dzień pozwala szybko i skutecznie opanować najpotrzebniejsze zwroty i wyrażenia. Z przyjemnością nauczysz się podstaw niemieckiego w domu bez konieczności uczęszczania na kosztowne korepetycje. Lekcje zawierają tylko niezbędne słowa i zwroty, które pozwalają na samodzielną naukę języka niemieckiego. Jeżeli chcesz powiększyć zasób swojego słownictwa polecamy kurs Podstawowe słownictwo niemieckie.

Poznaj podstawy

W kursie znajdują się nie tylko podstawowe słowa i zwroty, ale także przykłady i nagrania, które umożliwiają dużo szybsze przyswajanie wiedzy. Za pomocą sztuczek mnemotechnicznych szybko zapamiętasz pojęcia, które z pewnością przydadzą się w życiu codziennym. Inteligentny System Powtórek umożliwia szybkie zapamiętywanie nauczonych wyrażeń. Nasz program umożliwia zapamiętanie 10 słów w zaledwie 60 sekund. Nie tylko poznasz pojedyncze słówka, ale także wyrażenia z którymi bez problemu porozumiesz się w wielu sytuacjach w życiu codziennym. Jest to znakomity wstęp, aby poznać 300 najważniejszych określeń po niemiecku.

Interaktywna nauka niemieckiego

Podczas nauki napotkasz wiele obrazków i nagrań, dzięki którym nudna nauka stanie się przeszłością. Zintegrowana aplikacja mobilna umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie. Kurs niemiecki w 1 dzień jest całkowiciedarmowy i dostępny dla każdego. Gdy się zapiszesz zobaczysz jak przyjemnie i skutecznie można uczyć się z Fiszkoteką. Po opanowaniu tego materiału zapraszamy do dalszej nauki w kursie Niemiecki: Dzień Drugi.