Czeski w 1 dzień
100%
FREE


Czeski w 1 dzień
Niezbędny kurs aby nauczyć się podstaw czeskiego!

Zapamiętaj podstawowe słowa i zwroty używane na co dzień!
Poznaj słówka przydatne w każdej sytuacji!
Kurs jest dedykowany wszystkim, którzy chcą poznać podstawy języka czeskiego!
Naucz się czeskich słówek potrzebnych w każdej sytuacji!
Naucz się języka naszych sąsiadów!
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 slov v 60 sekundách10 słów w 60 sekund - 10 slov v 60 sekundách  
10 fiszek
To już znasz:) - Tohle už znáš:)To już znasz:) - Tohle už znáš:)  
10 fiszek
Pytania - OtázkyPytania - Otázky  
10 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Zdvořilostní frázeZwroty grzecznościowe - Zdvořilostní fráze  
17 fiszek
Ludzie - LidéLudzie - Lidé  
28 fiszek
Czynności - AktivityCzynności - Aktivity  
17 fiszek
Nieprzetłumaczalne - NepřeložitelnéNieprzetłumaczalne - Nepřeložitelné  
8 fiszek

Język czeski dla każdego

Chcesz rozpocząć naukę się języka i poznać język czeski? Przygotowany przez nas kurs czeski w 1 dzień jest idealny na szybką naukę dla początkujących. W zaledwie jeden dzień poznasz najważniejsze słówka i wyrażenia, które na lekcjach przerabia się cały semestr. Znacząco skrócisz czas nauki i szybko zrobisz postęp w nauce. Kurs zawiera tylko niezbędne słowa i wyrażenia czeskie, dzięki którym język portugalski nie będzie Ci kompletnie obcy. W zaledwie 1 dzień nauczysz się wymawiać dzień dobry po czesku , dowiesz się, jak są miesiące po czesku i wiele, wiele więcej...Jeżeli czeka Cię na przykład weekendowy wyjazd do Pragi, czy wybierasz się na wymianę studencką nasz kurs z pewnością zastąpi Ci słownik polsko - czeski.

Metody Fiszkoteki

Nasz kurs zawiera nie tylko podstawowe słowa i zwroty, ale także przykłady i nagrania, które umożliwiają dużo szybsze przyswajanie wiedzy. Za pomocą sztuczek mnemotechnicznych szybko przyswoisz słówka czeskie, które z pewnością przydadzą się w życiu codziennym. Inteligentny System Powtórek umożliwia szybkie zapamiętywanie nauczonych wyrażeń. Nasz program umożliwia zapamiętanie 10 słów w zaledwie 60 sekund. Nie tylko poznasz pojedyncze słówka, ale także wyrażenia, z którymi bez problemu porozumiesz się w wielu sytuacjach w życiu codziennym i niepotrzebny będzie Ci słownik czeski.

Cz - język český i nie tylko...

Kurs portugalski w 1 dzień jest całkowicie darmowy i dostępny dla każdego. Gdy się zapiszesz zobaczysz, jak przyjemnie i skutecznie można uczyć się z Fiszkoteką. Polecamy także inne nasze kursy, które umożliwiają poznanie podstaw języka w zaledwie 1 dzień: niemiecki 1 dzień, hiszpański w 1 dzień oraz francuski w 1 dzień.