Czeski w 1 dzień
100%
FREE


Czeski w 1 dzień
Niezbędny kurs aby nauczyć się podstaw czeskiego!

Zapamiętaj podstawowe słowa i zwroty używane na co dzień!
Poznaj słówka przydatne w każdej sytuacji!
Kurs jest dedykowany wszystkim, którzy chcą poznać podstawy języka czeskiego!
Naucz się czeskich słówek potrzebnych w każdej sytuacji!
Naucz się języka naszych sąsiadów!
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 slov v 60 sekundách10 słów w 60 sekund - 10 slov v 60 sekundách  
10 fiszek
To już znasz:) - Tohle už znáš:)To już znasz:) - Tohle už znáš:)  
10 fiszek
Pytania - OtázkyPytania - Otázky  
10 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Zdvořilostní frázeZwroty grzecznościowe - Zdvořilostní fráze  
17 fiszek
Ludzie - LidéLudzie - Lidé  
28 fiszek
Czynności - AktivityCzynności - Aktivity  
17 fiszek
Nieprzetłumaczalne - NepřeložitelnéNieprzetłumaczalne - Nepřeložitelné  
8 fiszek

Język czeski dla każdego

Chcesz rozpocząć naukę się języka i poznać język czeski? Przygotowany przez nas kurs "czeski w 1 dzień" jest idealny na szybką naukę dla początkujących. W zaledwie jeden dzień poznasz najważniejsze słówka i wyrażenia, które na lekcjach przerabia się cały semestr. Znacząco skrócisz czas nauki i szybko zrobisz postęp w nauce. Kurs zawiera tylko niezbędne słowa i wyrażenia czeskie, dzięki którym język portugalski nie będzie Ci kompletnie obcy. W zaledwie 1 dzień nauczysz się wymawiać dzień dobry po czesku , dowiesz się, jak są miesiące po czesku i wiele, wiele więcej...Jeżeli czeka Cię na przykład weekendowy wyjazd do Pragi, czy wybierasz się na wymianę studencką nasz kurs z pewnością zastąpi Ci słownik polsko - czeski.

Czechy - nauka języka

Interesują Cię Czechy? Nasz kurs zawiera nie tylko podstawowe słowa i zwroty, ale także przykłady i nagrania, które umożliwiają dużo szybsze przyswajanie wiedzy w języka czeskiego. Nasz program umożliwia zapamiętanie 10 słów w zaledwie 60 sekund. Nie tylko poznasz pojedyncze słówka, ale także wyrażenia, z którymi bez problemu porozumiesz się w wielu sytuacjach w życiu codziennym i niepotrzebny będzie Ci słownik czeski. Jeśli ciekawi Cię, jakiego rodzaju czeskie słówka czekają na Ciebie w kursie "Czeski w 1 dzień", to poniżej zamieściliśmy kilka ciekawych przykładów:

  • Dobré ráno! - dzień dobry
  • kamarád - kolega
  • kolik? - ile?
  • jet - iść
  • hledat - szukać
  • na zdraví! - na zdrowie!

Podoba Ci się? Jeśli chcesz odwiedzić Czechy, to zacznij naukę już dziś! 

Cz - język český i nie tylko...

Końcówka czeskich stron internetowych to "cz". Kurs "czeski w 1 dzień" jest całkowicie darmowy i dostępny dla każdego. Dzięki opanowaniu całego materiału, będziesz w stanie przeglądać strony z kończówką "cz" kiedy tylko chcesz. Gdy się zapiszesz zobaczysz, jak przyjemnie i skutecznie można uczyć się z Fiszkoteką. Polecamy także inne nasze kursy, które umożliwiają poznanie podstaw języka w zaledwie 1 dzień: niemiecki 1 dzień, hiszpański w 1 dzień oraz francuski w 1 dzień. Jeśli jednak interesuje Cię dalsza nauka czeskiego, odwiedź inne kursy z tego języka. Po odpowiedniej ilości nauki, będziesz nawet w stanie przeglądać strony z wiadomościami, bądź blogi z większą ilością tekstu, których nazwa strony kończy się na cz!