Niderlandzki w 1 dzień
100%
FREE


Niderlandzki w 1 dzień
Szybko i przyjemnie naucz się podstaw niderlandzkiego.

W jeden dzień zrobisz tyle, co normalnie przez semestr, naprawdę!
Tylko potrzebne słowa i zwroty
Przykłady, nagrania, objaśnienia
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 woorden in 60 seconden  
10 fiszek
To już znasz - Deze ken je al:)  
10 fiszek
Pytania - De vragen  
10 fiszek
Zwroty grzecznościowe - De beleefde uitdrukkingen  
22 fiszki
Osoby - De personen  
29 fiszek
Czynności - De handelingen  
29 fiszek
Nieprzetłumaczalne - De onvertalbare dingen  
13 fiszek

Skuteczna nauka holenderskiego w 1 dzień

Kurs przygotowany przez Fiszkotekę ‘Niderlandzki w 1 dzień’ pozwala szybko i skutecznie opanować najpotrzebniejsze zwroty i wyrażenia niezbędne do codziennej komunikacji. Z przyjemnością nauczysz się podstaw języka holenderskiego w domu bez konieczności uczęszczania na kosztowne korepetycje. Lekcje zawierają tylko niezbędne słowa i zwroty, które pozwalają na samodzielną naukę i sprawiają, że nauka holenderskiego staje się przyjemnością. Aby powiększyć zasób swojego słownictwa, warto skorzystać z kursu: 1000 najpopularniejszych słów po niderlandzku.

Niderlandzki online

W kursie znajdują się nie tylko podstawowe słowa i zwroty, ale także przykłady i nagrania, które umożliwiają dużo szybsze przyswajanie wiedzy. Za pomocą sztuczek mnemotechnicznych szybko zapamiętasz pojęcia, które z pewnością przydadzą się w życiu codziennym. Inteligentny System Powtórek umożliwia szybkie zapamiętywanie nauczonych wyrażeń. Nasz program umożliwia zapamiętanie 10 słów w zaledwie 60 sekund. Nie tylko poznasz pojedyncze słówka, ale także wyrażenia, z którymi bez problemu porozumiesz się w wielu sytuacjach w życiu codziennym. Jest to znakomity wstęp do kontynuacji nauki w kursie: Niderlandzki: Dzień Drugi.

Interaktywna nauka niderlandzkiego w domu

Podczas nauki natrafisz na wiele obrazków i nagrań, które zachęcają do dalszej zabawy z językiem niderlandzkim. Nagrania mp3 umożliwiają naukę w dowolnym miejscu: na spacerze, czy podczas podróży autobusem. Kurs: niderlandzki w 1 dzień jest całkowicie darmowy i dostępny dla każdego. Gdy się zapiszesz, zobaczysz jak przyjemnie i skutecznie można uczyć się z Fiszkoteką. Zachęcamy także do kursu niderlandzkiego w języku angielskim. W ten sposób można uczyć się dwóch języków jednocześnie: Top 100 Dutch Words.