Rosyjski dla początkujących
100%
FREE


Rosyjski dla początkujących
Kurs rosyjskiego do podręcznika od A do Ja

szybka i skuteczna nauka języka rosyjskiego
słownictwo i zwroty dobrane do potrzeb i zainteresowań osób dorosłych rozpoczynających naukę rosyjskiego
7 rozdziałów tematycznych z ponad 600 słówkami użytymi także w krótkich zdaniach
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
Rozdział 1. Podstawowe wyrażenia  
28 fiszek
Rozdział 1. Członkowie rodziny  
40 fiszek
Rozdział 1. Dane osobowe  
28 fiszek
Rozdział 2. Narodowości  
48 fiszek
Rozdział 2. Wyrażenia czasowe  
42 fiszki
Rozdział 2. Przebieg dnia  
21 fiszek
Rozdział 2. Czas wolny i hobby  
26 fiszek
Rozdział 3. Wieś, miasto  
27 fiszek
Rozdział 3. Wyposażenie domu, obowiązki domowe  
69 fiszek
Rozdział 4. Praca  
56 fiszek
Rozdział 4. Wykształcenie  
17 fiszek
Rozdział 5. Wygląd zewnętrzny  
27 fiszek
Rozdział 5. Ubrania  
34 fiszki
Rozdział 5. Cechy charakteru  
21 fiszek
Rozdział 6. Środki transportu  
16 fiszek
Rozdział 6. Dworzec, lotnisko  
33 fiszki
Rozdział 7. Jedzenie  
42 fiszki
Rozdział 7. Restauracja  
23 fiszki
Rozdział 7. U lekarza  
26 fiszek

Rosyjski od zaraz

Kurs rosyjski dla początkujących umożliwia szybką i przyjemną naukę języka online. Jeżeli zastanawiałeś się jak nauczyć się rosyjskiego to kurs stworzony przez specjalistów z Fiszkoteki jest najlepszą odpowiedzią na to pytanie. Z przyjemnością opanujesz podstawowe słówka rosyjskie i zwroty, które z czasem pozwolą Ci na swobodną komunikację. Co najważniejsze oferowany przez nas kurs jest bezpłatny i dostosowany do podręcznika „od A do J” więc każdy może przekonać się jak skuteczna jest nauka rosyjskiego za darmo z Fiszkoteką. Po zapoznaniu się z podstawami języka rosyjskiego polecamy naukę najpopularniejszych słówek i wyrażeń w kursie 300 najważniejszych określeń po rosyjsku.

Nauka rosyjskiego z Fiszkoteką

Przygotowany przez nas kurs jest podzielony na 7 rozdziałów i zawiera aż 600 słówek wraz z przykładowymi zdaniami, które przygotowywują do używania języka w praktyce. Z nami szybko opanujesz rosyjski – podstawy i nie będziesz miał problemów z komunikacją. Razem z twórcami podręcznika „od A do J” stworzyliśmy lekcje, dzięki którym stopniowo wdrożysz się w naukę. Na początku nauczysz się podstawowych zwrotów i wyrażeń takich jak dzień dobry po rosyjsku. Z czasem poznasz takie zagadnienia jak cechy charakteru, środki transportu czy wyposażenie domu. Bezboleśnie opanujesz język rosyjski na poziomie A1 i będziesz gotowy do nauki w kursie:500 najważniejszych czasowników po rosyjsku.

Szybki i skuteczny sposób zapamiętywania

W kursie Rosyjski dla początkujących nie tylko poznasz podstawowe słówka rosyjskie, ale także poprawisz swoją wymowę, dzięki dołączonym nagraniom, podczas których możesz ćwiczyć razem z lektorem. Dodatkowo w kursie znajduje się także wiele grafik obrazujących dane słówka, co ułatwia szybkie kojarzenie i zapamiętywanie poznanych słówek. Nauka w ramach tego kursu jest doskonałym wstępem do: Rosyjski w podróży.