Fiński w 1 dzień
100%
FREE


Fiński w 1 dzień
Zacznij swoją przygodę z fińskim!

Poznaj różne fińskie określenia na śnieg!
Naucz się najprzydatniejszych słów i zwrotów fińskim!
Wiesz, że finowie nie mają słowa “proszę”?
Jeśli nienawidzisz lata i marzysz o mroźnej Finlandii, zrób pierwszy krok i zacznij przygodę z fińskim!
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 sanaa 60 sekunnissa10 słów w 60 sekund - 10 sanaa 60 sekunnissa  
10 fiszek
To już znasz:) - Nämä tiedätkin jo:)To już znasz:) - Nämä tiedätkin jo:)  
11 fiszek
Pytania - KysymyksetPytania - Kysymykset  
10 fiszek
Zwroty grzecznościowe - KohteliaisuuksiaZwroty grzecznościowe - Kohteliaisuuksia  
17 fiszek
Osoby - IhmisetOsoby - Ihmiset  
26 fiszek
Czynności - AktiviteetitCzynności - Aktiviteetit  
17 fiszek
Sanat, joita ei voida kääntää - NieprzetłumaczalneSanat, joita ei voida kääntää - Nieprzetłumaczalne  
16 fiszek

Fiński dla każdego!

Już teraz możesz poznać język fiński i to tylko w jeden dzień! Oczywiście zrobimy wszystko, aby zachęcić Cię do dalszej nauki, w szczególności poprzez udział w kursie Fiński: dzień 2. Wiemy, że nauka języka fińskiego może nie wydawać się łatwa, dlatego opracowaliśmy tylko najciekawsze i najpotrzebniejsze słowa i zwroty fińskie, m.in. dzień dobry po fińsku czy wszelkie formy grzecznościowe. A w dodatku… nasz słownik polsko fiński jest całkowicie za darmo! Nie zwlekaj! To niepowtarzalna okazja!

Finlandia krainą szczęścia!

Skoro już podjąłeś decyzję o nauce języka fińskiego, to z pewnością wiesz, jak wygląda flaga Finlandii i znasz fiński epos narodowy, jakim jest Kalevala. A jeżeli pogłębianie wiedzy o tym kraju i wycieczka do Finlandii jest dopiero przed Tobą, koniecznie poznaj tłumacz fińsko polski, jaki proponujemy. Z jego pomocą zdobędziesz potrzebną wiedzę językową, aby wyruszyć w piękną podróż na północ Europy!

Nauka z Fiszkoteką

Nasze niezastąpione metody pomogą każdemu, kto ma w sobie choć odrobinę determinacji i chęci zgłębiania wiedzy. Specjalnie opracowane fiszki, pomogą Ci nauczyć się tylu słów, ilu normalnie nauczyłbyś się podczas całego semestru zajęć! Z pomocą przychodzą przykłady zastosowania słownictwa w zdaniu, kolorowe ilustracje, wspierające pamięć, a także mobilna aplikacja umożliwiająca naukę gdzie tylko zechcesz! Jeżeli po obydwu skończonych kursach, nadal masz niedosyt, proponujemy naukę fińskiego poprzez język angielski! Przygotowaliśmy kursy Fińskiego w podróży oraz 1000 najistotniejszych fińskich słów po angielsku! To jak nauka dwóch języków w tym samym czasie! Sprawdź! Poznawanie języków nigdy nie było tak proste!