Litewski w 1 dzień
100%
FREE


Litewski w 1 dzień
Zacznij swoją przygodę z litewskim!

Kurs jest dedykowany wszystkim, którzy chcą poznać podstawy języka litewskiego!
Naucz się litewskich słówek potrzebnych w każdej sytuacji!
Opowiedz innym o sobie w języku litewskim!
Naucz się języka naszych sąsiadów!
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 10 sekund - 10 žodžių per 10 sekundžių10 słów w 10 sekund - 10 žodžių per 10 sekundžių  
11 fiszek
To już znasz;) - Tai, ką jau žinai:)To już znasz;) - Tai, ką jau žinai:)  
11 fiszek
Pytania - KlausimaiPytania - Klausimai  
13 fiszek
Zwroty Grzecznościowe - Mandagūs išsireiškimaiZwroty Grzecznościowe - Mandagūs išsireiškimai  
21 fiszek
Osoby - ŽmonėsOsoby - Žmonės  
38 fiszek
Czynności - VeiklosCzynności - Veiklos  
29 fiszek
Przydatne zwroty - Naudingi išsireiškimaiPrzydatne zwroty - Naudingi išsireiškimai  
21 fiszek
Nieprzetłumaczalne - Neišverčiami žodžiaiNieprzetłumaczalne - Neišverčiami žodžiai  
10 fiszek

Litwa – język litewski dla każdego!

Już dziś możesz poznać język litewski i to tylko w jeden dzień! Oczywiście zrobimy wszystko, aby zachęcić Cię do dalszej nauki, w szczególności poprzez udział w kursie Litewski: dzień 2, dzięki któremu zrobisz kolejny krok w swojej podróży po języku litewskim i będziesz kontynuować wyzwanie językowe. Język litewski i jego piękno są na wyciągnięcie ręki! Wiemy, że nauka języka litewskiego może nie wydawać się łatwa i dlatego opracowaliśmy tylko najciekawsze i najpotrzebniejsze słowa i zwroty litewskie, potrzebne w każdej sytuacji. Język litewski nigdy nie był prostszy - spróbuj.

Naucz się języka naszych sąsiadów

Litwa, czyli Republika Litewska, jest jednym z krajów bałtyckich, należącym do Unii Europejskiej oraz NATO. Litwa (stolica: Wilno) od południowego zachodu granicy z Polską, z którą w XIV wieku weszła w unię, a w latach 1569-1795 była jednym z dwóch równoprawnych członków Rzeczypospolitej Obojga Narodów. M.in. z tego powodu język litewski powinnien być ważny dla każdego Polaka. Jeżeli pogłębianie wiedzy o tym kraju i wycieczka do Litwy jest dopiero przed Tobą, koniecznie poznaj słownik polsko litewski, jaki proponujemy. Z jego pomocą zdobędziesz potrzebną wiedzę językową i poznasz język litewski, aby wyruszyć w piękną podróż na północny-wschód Europy!

Przed Tobą pierwsze naprawdę przydatne słowa

Zacznijmy od rzeczy najprostszych:

  • tak -> taip
  • nie -> ne
  • ja -> aš
  • ty -> tu
  • dzień dobry -> labas
  • proszę -> prašau

Resztę podstawowego słownictwa znajdziesz w zakładce 10 słów w 10 sekund, powodzenia!

Litewski z Fiszkoteką

Nasze niezastąpione metody pomogą każdemu, kto ma w sobie, choć odrobinę determinacji i chęci zgłębiania wiedzy. Specjalnie opracowane fiszki, pomogą Ci nauczyć się tylu słów, ilu normalnie nauczyłbyś się podczas całego semestru zajęć! Z nami język litewski jest na wyciągnięcie ręki! Z pomocą przychodzą przykłady zastosowania słownictwa w zdaniu, kolorowe ilustracje, wspierające pamięć, a także mobilna aplikacja umożliwiająca naukę gdzie tylko zechcesz! Jeżeli po obydwu skończonych kursach, nadal masz niedosyt, proponujemy naukę litewskiego poprzez język angielski! Przygotowaliśmy kurs Litewskiego w podróży po angielsku! To jak nauka dwóch języków w tym samym czasie! Sprawdź! Poznawanie języków nigdy nie było tak proste!