Łotewski w 1 dzień
100%
FREE


Łotewski w 1 dzień
Wszystko co musisz wiedzieć w 1 kursie!

Naucz się podstaw słownictwa łotewskiego.
Nasze nagrania pomogą ci opanować łotewską wymowę!
Naucz się łotewskich słówek potrzebnych w każdej sytuacji!
Zacznij reagować jak native speaker!
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 vārdi 60 sekundēs10 słów w 60 sekund - 10 vārdi 60 sekundēs  
10 fiszek
To już znasz;) - Tu jau to zini;)To już znasz;) - Tu jau to zini;)  
10 fiszek
Pytania - JautājumiPytania - Jautājumi  
10 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Pieklājības frāzesZwroty grzecznościowe - Pieklājības frāzes  
17 fiszek
Osoby - CilvēkiOsoby - Cilvēki  
28 fiszek
Czynności - DarbībasCzynności - Darbības  
17 fiszek
Nieprzetłumaczalne - Neiztulkojamie vārdiNieprzetłumaczalne - Neiztulkojamie vārdi  
10 fiszek

Język łotewski

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o języku łotewskim i to w jednym kursie! Nauka języka łotewskiego może nie wydawać się łatwa, jednak my opracowaliśmy tylko najbardziej przydatne łotewskie słówka, które przydadzą się każdej sytuacji, a nauka z nami jest przede wszystkim szybka i przyjemna. Z nami poznasz łotewski już w jeden dzień, a jeżeli nasze metody przypadną Ci do gustu, to od razu polecimy dalszą naukę poprzez udział w kursie: Łotewski: dzień 2, dzięki któremu dowiesz się jeszcze więcej o łotewskim słownictwie i gramatyce. Język łotewski nigdy nie był prostszy!

Łotwa – flaga, język, stolica Łotwy

Chcesz dowiedzieć się jaka jest stolica Łotwy? A może chcesz dowiedzeić się innych ciekawostek na temat tego kraju? Łotwa, czyli Republika Łotewska jest jednym z krajów nadbałtyckich, graniczącym z Estonią, Rosją, Białorusią oraz Litwą. Zamieszkuje ją niecałe dwa miliony ludzi, a administracyjna stolica Łotwy i jej największe miasto to Ryga. Jeżeli pogłębianie wiedzy o tym kraju i wycieczka do Łotwy jest dopiero przed Tobą, koniecznie zapoznaj się z kursami, jakie proponujemy i dzięki którym zdobędziesz potrzebną wiedzę językową, aby wyruszyć w piękną podróż. Z nami poznasz język łotewski od podstaw, a nasze nagrania pomogą Ci również opanować łotewską wymowę! Z chęcią pokażemy Ci, że niektóre łotewskie słowa już znasz:

  • kultura -> kultūra
  • park -> parks
  • hamburger -> hamburgers

Jak widzisz, te słówka są już Ci znane, koniecznie zapoznaj się z resztą słownictwa pierwszego dnia nauki języka łotewskiego! Jeśli interesują Cię inne informacje, niż stolica Łotwy, lub z czym sąsiaduje, skorzystaj z kursów Fiszkoteki i poznaj ten kraj na własną rękę!

Łotewski z Fiszkoteką

Z nami nauczysz się podstaw słownictwa łotewskiego. Poznasz zwroty grzecznościowe, podstawy gramatyczne czy różne czynności po łotewsku. Język łotewski z pewnością nie jest tak trudny, jakim się może wydawać. Gwarantujemy, że w 1 dzień nauczysz się tyle, co normalnie przez cały semestr nauki. Pomoże Ci w tym Inteligentny System Powtórek, przypominający nieustannie o raz już poznanych słówkach i tym samym niepozwalający na ich zapomnienie. Kurs Łotewskiego podzieliliśmy na tematyczne lekcje, a dzięki przykładom użycia, zawartym w każdej fiszce, bez problemu zapamiętasz ich znaczenie. Jeżeli jesteś głodny wiedzy, a po wyborze tak oryginalnego języka, oczywiście wnioskujemy, że tak! – zajrzyj do reszty naszych kursów, może znajdziesz jeszcze coś dla siebie. Z łotewskich mamy zdecydowanie większy wybór w języku angielskim. Powodzenia!