Turecki w 1 dzień
100%
FREE


Turecki w 1 dzień
Wszystkie podstawowe zwroty tureckie w 1 dzień!

Marzy Ci się podróż do Stambułu?
Chcesz poznać podstawy języka tureckiego?
Razem z VocApp szybko i skutecznie nauczysz się przydatnych zwrotów!
Rozpocznij naukę tureckiego już dziś!
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 10 sekund - 60 saniyede 10 kelime10 słów w 10 sekund - 60 saniyede 10 kelime  
10 fiszek
To już wiesz:) - Bunları zaten biliyorsunuz:)To już wiesz:) - Bunları zaten biliyorsunuz:)  
10 fiszek
Pytania - SorularPytania - Sorular  
10 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Nezaket CümleleriZwroty grzecznościowe - Nezaket Cümleleri  
22 fiszki
Ludzie - KişilerLudzie - Kişiler  
30 fiszek
Czynności - AktivitelerCzynności - Aktiviteler  
16 fiszek
Typowa podręcznikowa rozmowa:) - Okul kitaplarından tipik bir konuşma:)Typowa podręcznikowa rozmowa:) - Okul kitaplarından tipik bir konuşma:)  
15 fiszek
Dni tygodnia i miesiące - Günler ve AylarDni tygodnia i miesiące - Günler ve Aylar  
19 fiszek
Nieprzetłumaczalne zwroty - UntranslatableNieprzetłumaczalne zwroty - Untranslatable  
11 fiszek

Marzy Ci się Turcja?

Turcja to ciepły, piękny kraj ze wspaniałymi widokami, egzotycznym klimatem i ciekawym jedzeniem. Jest jedną z najczęściej wybieranych destynacji wakacyjnych i nie bez powodu, ponieważ ma dostęp do dwóch mórz - Martwego i Śródziemnego. Wybierając to miejsce na wakacje, możesz być pewien, że czeka Cię niesamowita przygoda. Warto przed wyjazdem odpowiednio się przygotować wybierając spośród naszych zestawów kursy, dzięki którym poznasz język turecki. W kraju, jakim jest Turcja, może Ci się on bardzo przydać i sprawić, że zyskasz przychylność miejscowej ludności.

Turecki - nauka z Fiszkoteką

W naszych kursach poznasz język turecki dla początkujących, który otworzy Ci drzwi do zaawansowanego poziomu języka. Nauka z nami sprawi Ci radość i nie zajmie cennego wolnego czasu. Skorzystać z naszych fiszek możesz wszędzie i w każdej chwili - zarówno w podróży (samolotem, pociągiem czy autobusem), jak i podczas spacerów i wycieczek. Fiszki możesz odsłuchiwać, aby lepiej poznać turecką wymowę. Dodatkowo do każdego słówka otrzymujesz przykładowe użycie w zdaniu, co pomaga je formułować. W ten sposób, dzięki kompleksowej nauce jesteś w stanie zapamiętać materiał dużo szybciej i łatwiej. A więc jeżeli zdecydowałeś się na naukę zaledwie kilka dni przed planowanym wyjazdem do Turcji - nic straconego, ponieważ słówka z tego kursu jesteś w stanie zapamiętać już w jeden dzień!

Przykłady fiszek z "Turecki w 1 dzień"

Dzięki temu zestawowi poznasz podstawy języka tureckiego i przygotujesz się na naukę znacznie trudniejszych słów. Poznasz słowa z takich działów, jak "ludzie", "zwroty grzecznościowe", czy "dni tygodnia i miesiąca". Jeśli chcesz wiedzieć, co konkretnie znajdzie się w każdym zestawie, poniżej znajdziesz kilka przykładów:

  • Ludzie → np. ja, ty - ben, sen
  • Czynności → np. vermek - dać
  • Zwroty grzecznościowe → np. lütfen - proszę
  • Pytania → np. saat kaç? - która godzina?

Te i wiele innych ciekawych słówek czeka na Ciebie w kursie - nie zwlekaj!

Język turecki - dam radę?

Aby móc się sprawnie porozumieć po turecku nie jest potrzebny turecki alfabet. Jeżeli wkrótce wyjeżdżasz na wakacje, ta opcja nie wydaje się być rozsądna. Na dobry początek wystarczy, że zapamiętasz takie słowa jak dzień dobry po turecku, dziękuję po turecku, czy np. jak masz na imię. Jeżeli język Ci się spodoba, bądź uważasz, że przyda Ci się np. w pracy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby w dalszym ciągu uczyć się go razem z nami! Dysponujemy kursami, które na pewno pomogą Ci poznać podstawy tureckiego, również alfabet turecki. Sprawdź ten kursy: turecki dzień drugi, który jest kontynuacją kursu "turecki w jeden dzień" lub podnieś poprzeczkę i ucz się tureckiego poprzez język angielski! Wybierz te kursy: turkish words: top 1000 nouns, turkish words: top 300 adjectives, turkish words: top 500 verbs i pnij się po szczeblach kariery z Fiszkoteką!