Angielski do rozmowy rekrutacyjnej
100%
FREE


Angielski do rozmowy rekrutacyjnej
Popisz się znajomością angielskiego podczas rozmowy o pracę

Wkrótce czeka Cię rozmowa o pracę po angielsku? A może po prostu brakuje Ci słownictwa w sytuacjach zawodowych? Nie martw się, ten kurs jest właśnie dla Ciebie!
Poznaj słówka i zwroty, które pozwolą Ci poczuć się pewnie w kontaktach z obcojęzycznymi rekruterami
Naucz się, jak odpowiednio zadawać pytania i sygnalizować swoje oczekiwania w języku angielskim
Od przywitania, przez rozmowę, aż po pożegnanie - klucz do swobodnej konwersacji masz na wyciągnięcie ręki!
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
Przydatne słownictwo - Useful vocabularyPrzydatne słownictwo - Useful vocabulary  
84 fiszki
W poszukiwaniu pracy - Looking for a jobW poszukiwaniu pracy - Looking for a job  
22 fiszki
Słownictwo zawodowe - Work vocabularySłownictwo zawodowe - Work vocabulary  
76 fiszek
Czasowniki - VerbsCzasowniki - Verbs  
35 fiszek
Podczas rozmowy o pracę - At the job interviewPodczas rozmowy o pracę - At the job interview  
71 fiszek

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku - jak się przygotować?

Jeśli w najbliższym czasie czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna po angielsku, a Ty nie masz pojęcia co zrobić, żeby świetnie na niej wypaść, stresujesz się i zamartwiasz, to ten kurs jest dla Ciebie! Nie tylko podpowiemy Ci, o co może zapytać rekruter, ale też pomożemy przygotować odpowiedzi. Nic Cię nie zaskoczy! Czekają na Ciebie specjalistyczne słówka i zwroty po angielsku tzw. job interview vocabulary, które z pewnością znajdą zastosowanie podczas interview in english np.

  • rozmowa kwalifikacyjna po angielsku - słówka:
  • wynagrodzenie po angielsku - salary
  • brutto - gross
  • netto - net
  • rozmowa kwalifikacyjna po angielsku - pytania i odpowiedzi:
  • proszę nakreślić pana doświadczenie w… - please outline your experience in…
  • szukam możliwości rozwoju - i am looking for the opportunity to progress

Zapisz wszystko, co uważasz, że warto wpleść do rozmowy oraz przygotuj opis siebie po angielsku i co jakiś czas powtarzaj te wypowiedzi, aż wejdą Ci w krew. Warto też na podstawie naszych fiszek poćwiczyć z kimś job interview, po to, aby ostateczna rozmowa kwalifikacyjna po angielsku przebiegła bez większych problemów i stresu. Jeśli uważasz, że przyda Ci się więcej specjalistycznego, biznesowego słownictwa, to skorzystaj też z kursów Office survival english oraz Business presentation.

Podstawowe pytania - rozmowa kwalifikacyjna po angielsku bez tajemnic

Dzięki naszemu zestawowi jesteś w stanie zapamiętać i zrozumieć konkretne pytania i odpowiedzi, które przyniesie Ci rozmowa kwalifikacyjna po angielsku. Nie masz jednak gwarancji, że akurat te pojawią się na rekrutacji, dlatego warto poświęcić chwilę aby zastanowić się, na jaki rodzaj pytań trzeba się przygotować. Przede wszystkim możesz być pewien, że padnie prośba o opisanie Twojego doświadczenia oraz opowiedzenie o sobie. Warto więc wcześniej sformułować wypowiedź, w której zawrzesz wszystkie najważniejsze zawodowe sytuacje, z którymi miałeś do czynienia, jak sobie z nimi poradziłeś, możliwości i cechy charakteru, które determinują Twoje osiągnięcia (np. charyzmatyczność czy pewność siebie), obowiązki w poprzedniej pracy itp. Rekruter z pewnością zapyta również o to, gdzie widzisz siebie za kilka lat, dlaczego wybrałeś akurat ich firmę oraz dlaczego akurat Ciebie mieliby zatrudnić. Może również paść pytanie o błędy, które popełniłeś. Nie próbuj wtedy oszukać rekrutera, że nigdy nic podobnego Ci się nie zdarzyło - postaraj się wyjaśnić, jak poradziłeś sobie z sytuacją stresową. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak wtedy postąpiłeś, możesz wspomnieć, że teraz zrobiłbyś to inaczej.

Rozmowa o pracę po angielsku - rady

Aby rozmowa o pracę po angielsku przebiegała jak najlepiej należy pamiętać o kilku szczegółach. Po pierwsze w CV podawaj znajomość języka angielskiego zgodną ze stanem faktycznym - nie zawyżaj swoich umiejętności, ponieważ rozmowa rekrutacyjna po angielsku zdemaskuje Cię bardzo szybko. Po drugie, jeżeli nie zrozumiesz, o co rekruter chce Cię zapytać, nie mów po polsku ‘nie rozumiem’, tylko spróbuj po angielsku poprosić o ujęcie pytania w inny sposób. Podobnie postępuj w sytuacji, gdy chcesz użyć jakiegoś słowa, ale akurat zapomniałeś jak ono brzmi. Zamiast używać polskiego spróbuj sparafrazować zdanie. Jeśli english interview odbędzie się przez telefon zadbaj o odpowiednie otoczenie podczas rozmowy. Najlepsze, co możesz zrobić, to zamknąć się w cichym pokoju, założyć słuchawki oraz przygotować notatnik. Dzięki ciszy i braku zewnętrznych bodźców będziesz mógł maksymalnie skupić się na rozmowie. Aby jeszcze lepiej przygotować się do nadchodzącej rekrutacji możesz skorzystać z kursu Business english HR przygotowanego specjalnie dla działu HR, w którym znajdziesz więcej ciekawych słówek w stylu job interview vocabulary i job interview questions.