Norweski w 1 dzień
100%
FREE


Norweski w 1 dzień
Szybko i przyjemnie naucz się podstaw norweskiego.

W jeden dzień zrobisz tyle, co normalnie przez semestr, naprawdę!
Tylko potrzebne słowa i zwroty
Przykłady, nagrania, objaśnienia, sztuczki mnemotechniczne
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 ord på 60 sekunder  
10 fiszek
To już znasz:) - Det kjenner du allerede:)  
10 fiszek
Pytania - Spørsmål  
13 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Høflighetsfraser  
19 fiszek
Osoby - Personer  
38 fiszek
Czynności - Aktiviteter  
29 fiszek
Słowa nieprzetłumaczalne - Uoversettlige ord  
25 fiszek

Piękno języka norweskiego!

Właśnie zaczynasz nową przygodę, a norweski będzie kolejnym etapem poznawania przez Ciebie języków obcych? Wspaniale! Już w jeden dzień możesz zrobić tyle, co normalnie przez cały semestr nauki! Nasz kurs Norweski w 1 Dzień nauczy Cię podstawowych zwrotów i wyrażeń, takich jak dzień dobry po norwesku, liczby norweskie czy alfabet norweski. Całe szczęście, że alfabet, jakiego używają Norwegowie, jest łaciński – będzie Ci dużo łatwiej się go nauczyć! Językiem norweskim posługuje się jedynie ok. 5 milionów osób – koniecznie do nich dołącz! Pomogą Ci w tym nasze specjalistyczne kursy, sprawdź zbiór Wszystkich kursów norweskich.

Nauka z Fiszkoteką

Szukasz skutecznej metody nauki języka norweskiego online? Dobrze trafiłeś! Norweski w 1 Dzień jest kursem online, w dodatku całkowicie darmowym! Właśnie tak! Zapewniamy, że szybko i przyjemnie nauczysz się podstaw norweskiego za darmo! Z pomocą przyjdzie kilkadziesiąt dobrze dobranych fiszek, zawierających tłumaczenie słów, przykłady użycia w zdaniach, nagrania mp3, umożliwiające naukę wymowy, a także kolorowe obrazki, wspomagające zapamiętywanie świeżo poznanego słownictwa. Nasz podział na norweski podstawy i norweski kontynuacja gwarantuje, że do tego kursu wybraliśmy tylko potrzebne zwroty i wyrażenia norweskie, ale jeśli chcesz kontynuować naukę – koniecznie skorzystaj z kursu, jakim jest Norweski: Dzień Drugi. Nie pożałujesz!

Fiszki drogą do sukcesu!

Fiszki są bardzo skuteczną metodą, która nie zabiera dużo czasu. Przede wszystkim uczysz się własnym tempem, gdziekolwiek chcesz. Oferujemy aplikację mobilną, która nieustannie motywuje do nauki i przypomina o ostatnio przerabianym słownictwie. Jeżeli, tak jak my, pokochałeś sposoby nauki oferowane przez Fiszkotekę, koniecznie przenieś swój norweski na wyższy poziom! Polecamy kolejny kurs, jakim jest 300 najważniejszych określeń po norwesku. Z nami osiągniesz sukces! Sprawdź!