Włoski w 1 dzień
100%
FREE


Włoski w 1 dzień
Szybko i przyjemnie naucz się podstaw włoskiego!

W jeden dzień nauczysz się podstawowych słówek i zwrotów - i nie zapomnisz ich dzięki naszemu systemowi powtórek
Dzięki przykładom intuicyjnie opanujesz gramatykę
Nagrania sprawią, że włoska wymowa nie będzie dla Ciebie problemem
Dodatkowe objaśnienia rozwieją Twoją wątpliwości dotyczące użycia danych słów czy zwrotów
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund  
10 fiszek
To już znasz:)  
10 fiszek
Pytania  
12 fiszek
Zwroty grzecznościowe  
21 fiszek
Osoby  
33 fiszki
Czynności  
30 fiszek
Nieprzetłumaczalne  
8 fiszek

Odkryj język włoski

Jeżeli włoski Cię fascynuje i zawsze chciałeś odwiedzić Włochy, tylko brak umiejętności językowych skutecznie Cię od tego wyjazdu odciągał, to już teraz możesz zarezerwować lot, gdyż kurs, który pragniemy Ci przedstawić zajmie Ci tylko jeden dzień! Co najlepsze, jest to włoski za darmo, żadnych ukrytych kosztów!

Co za wygoda!

Włoski online? Czemu nie! Nasz kurs zabierzesz ze sobą, gdzie tylko chcesz: do samolotu, pociągu, na spacer lub do restauracji. Wszystkie informacje masz zapisane w swoim urządzeniu mobilnym, możesz więc bez większych problemów korzystać z naszych usług wszędzie. Jeżeli jesteś już w drodze na lotnisko, szybko pobierz naszą aplikację i ucz się w podróży. Dodatkowo zabierz ze sobą również bardzo przydatne rozmówki polsko-włoskie, które zdecydowanie ułatwią komunikację. Jeżeli ukończysz nasz kurs i zechcesz kontynuować naukę mamy przygotowany dla Ciebie Włoski dzień drugi, dzięki któremu zdobędziesz przydatną wiedzę w naprawdę krótkim czasie.

Co zawiera nasz kurs?

Bardzo wiele! W środku znajdziesz 7 działów, w każdym po kilkanaście fiszek, ale niech Cię to nie przeraża, nauka z nami jest naprawdę prosta i przyjemna! Oprócz samych słówek i zwrotów czekają na Ciebie również przykłady użycia ułatwiające zapamiętywanie oraz urozmaicające naukę, nagrania mp3 (do nauki wymowy) oraz wiele ciekawych, ładnie wyglądających obrazków, specjalnie dla wzrokowców. Jeśli chcesz być na bieżąco również z najbardziej popularnymi określeniami w języku włoskim, koniecznie zajrzyj tutaj: 300 najważniejszych określeń po włosku. Uwierz nam, z tym językiem naprawdę warto spróbować. Nie jest trudny, a nauka z nami szybka i przyjemna. Nie zwlekaj i zacznij już dziś!