Gruziński w 1 dzień
100%
FREE


Gruziński w 1 dzień
Zacznij swoją przygodę z gruzińskim!

Jedziesz na wakacje do Gruzji? Poznaj podstawowe zwroty!
Zaskocz znajomego Gruzina mówiąc po gruzińsku!
Wiesz jakiego alfabetu używają Gruzini? Przekonaj się czy masz rację!
Podpowiemy Ci, jak poprowadzić prostą rozmowę
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 სიტყვა 60 წამში10 słów w 60 sekund - 10 სიტყვა 60 წამში  
10 fiszek
To już znasz:) - შენ ეს უკვე იცი:)To już znasz:) - შენ ეს უკვე იცი:)  
11 fiszek
Pytania - კითხვებიPytania - კითხვები  
9 fiszek
Zwroty grzecznościowe - ფრაზებიZwroty grzecznościowe - ფრაზები  
17 fiszek
Osoby - ხალხიOsoby - ხალხი  
25 fiszek
Czynności - აქტივობებიCzynności - აქტივობები  
17 fiszek
Liczby - რიცხვიLiczby - რიცხვი  
66 fiszek
Przestrzeń - სივრცეPrzestrzeń - სივრცე  
32 fiszki
Przydatne zwroty - სასარგებლო ფრაზებიPrzydatne zwroty - სასარგებლო ფრაზები  
20 fiszek
Właściwości - მახასიათებლებიWłaściwości - მახასიათებლები  
30 fiszek
Czas - დროCzas - დრო  
26 fiszek
Typowa rozmowa z podręcznika;) - ჩვეულებრივი საუბრები სტუდენტის წიგნდან;)Typowa rozmowa z podręcznika;) - ჩვეულებრივი საუბრები სტუდენტის წიგნდან;)  
15 fiszek
Uczenie się nowych rzeczy - ისწავლე რაიმე ახალიUczenie się nowych rzeczy - ისწავლე რაიმე ახალი  
14 fiszek

Fantastyczny wybór!

Gratulujemy niezwykle ciekawego wyboru, jakim jest język gruziński! Z nami szybko i sprawnie poznasz tę rzadko spotykaną w naszym kraju umiejętność. Z kursu Gruziński w 1 dzień dowiesz się, czym jest alfabet gruziński, poznasz podstawowe słownictwo gruzińskie oraz podstawy gruzińskiej gramatyki. Gruziński warto znać, szczególnie jeśli wybierasz się do Gruzji, co zdecydowanie polecamy. Naukę z nami możesz zacząć od zaraz i to całkowicie za darmo! Wraz z naszym szybkim kursem odkryjesz, jak nauczyć się tego niespotykanego języka. Właśnie trafiłeś na gruziński po polsku!

Twoja przygoda z gruzińskim

Uwierz, że warto uczyć się języków! Z nami w łatwy i przyjemny sposób poznasz podstawy jednego z nich. Gwarantujemy, że w 1 dzień nauczysz się tyle, co normalnie przez cały semestr nauki. Pomoże Ci w tym Inteligentny System Powtórek, przypominający nieustannie o raz już poznanych słówkach i tym samym nie pozwalający o nich zapomnieć. Kurs gruzińskiego podzieliliśmy na lekcje tematyczne, np. zwroty grzecznościowe, liczby czy pytania, a dzięki przykładom użycia, zawartych w każdej fiszce, bez problemu zapamiętasz ich znaczenie. Jeżeli jesteś głodny wiedzy, a po wyborze tak oryginalnego języka wnioskujemy, że tak – zajrzyj do reszty naszych kursów, może znajdziesz jeszcze coś dla siebie. Oferujemy specjalny zestaw wszystkich kursów Fiszkoteki – kupując go oszczędzasz do 80% ceny pojedynczo kupowanych kursów.

Gruzja – język gruziński

Gruzja jest przepięknym krajem, który w większości składa się z terenów górzystych. Jeżeli interesujesz się historią, to z nami z pewnością dowiesz się, że dla starożytnych Greków obszar Gruzji nazywany był Kolchidą – kolebką Medei i celem wyprawy Argonautów. A jeśli często słyszysz hasło „Gruzja wakacje", to wiedz, że zdecydowanie jest to idealne miejsce na wspaniałą podróż – wyprawę wspomoże gruziński alfabet, którego nauczysz się z nami! Wierzymy, że spodoba Ci się nasza metoda i przy systematycznej pracy szybko zrozumiesz jej zalety. Jeżeli chcesz polecić kurs znajomym, prezentujemy również opcję nauki po angielsku, zapraszając na kurs Georgian in 1 day. Nie możemy się doczekać Twojej opinii! Powodzenia!