Angielski w 1 dzień
100%
FREE


Angielski w 1 dzień (bezpłatny kurs)
Szybko i przyjemnie naucz się podstaw angielskiego.

W 1 dzień zrobisz tyle, co normalnie przez semestr, naprawdę!
Tylko potrzebne słowa i zwroty
Przykłady, nagrania, objaśnienia, sztuczki mnemotechniczne
Zintegrowana aplikacja mobilna na Androida / iOS
Zawsze pamiętasz nauczone słówka, dzięki Systemowi Powtórek.
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 Słów w 60 sekund - 10 Words in 60 Seconds  
10 fiszek
To już znasz:) - You already know that:)  
10 fiszek
Pytania - Questions  
13 fiszek
Zwroty Grzecznościowe - Courtesy Phrases  
19 fiszek
Osoby - People  
33 fiszki
Czynności - Activities  
33 fiszki
Nieprzetłumaczalne - Untranslatable  
19 fiszek

Nauka angielskiego

Jeżeli nauka angielskiego sprawia Ci problem i potrzebujesz szybkiej oraz skutecznej metody na naukę tego języka od podstaw, to skorzystanie z tego kursu będzie doskonałą decyzją! Gwarantujemy, że wraz z Fiszkoteką nauka angielskiego okaże się prosta i przyjemna. Proponujemy dużo przykładów, nagrań, objaśnień, a nawet sztuczek mnemotechnicznych, pomagających w jedynie 1 dzień nauczyć się podstaw angielskiego! Przydatna będzie również nauka najpopularniejszych angielskich słów, dzięki którym od razu nauka angielskiego przyniesie jeszcze więcej efektów.

Kurs – angielski online

Angielski w 1 Dzień to całkowicie bezpłatny kurs angielskiego online, który pozwala na naukę angielskiego za darmo! Przygotowany kurs zawiera zarówno najważniejsze, jak i te fajne zwroty po angielsku, dzięki którym w zaledwie 1 dzień zrobisz tyle, co normalnie przez cały semestr kursu angielskiego. Z pomocą przyjdzie zintegrowana aplikacja mobilna na Androida/iOS, a także skuteczny System Powtórek, sprawiający, że pamięć o nauczonych słówkach nie zaniknie.

Angielski dla początkujących

Sprawdziłeś już jak wygląda darmowy kurs od fiszkoteki? Jest podzielony na siedem działów, w których znajdują się różnego rozdzaju słówka. Poniżej znajdziesz po jednym przykładzie z każdego działu:
cześć! -> hello!
muzeum -> museum
gdzie? -> where?
nie ma za co -> you're welcome
osoba -> person
mówić -> speak
skrócona forma have -> 've
To naprawdę angielski dla początkujących! Dzięki ukończeniu tego krótkiego kursu będziesz w stanie przystąpić do kolejnych poziomów, a w przyszłości może uczyć się na poziomie C1! Nasz kurs przygotowuje ludzi do rozwinięcia swoich podstaw - angielski dla początkujących rozwinie Cię w takim stopniu, że będziesz chciał uczyć się dalej!

Czy nauka angielskiego się przydaje?

Oczywiście! Nauka angielskiego za darmo jest przydatna z wielu powodów. Z pewnością ułatwia komunikację, pozwala na swobodne porozumiewanie się za granicą, zdecydowanie przydaje się w pracy, ale również zwiększa pewność siebie i otwiera drogi rozwoju osobistego. Jako kontynuację nauki polecamy kurs Angielski: Dzień Drugi, dzięki któremu osiągniesz drugi etap w drodze do doskonałej znajomości angielskiego. A dzięki rozmówkom polsko-angielskim nauczysz się rozmawiać w najbardziej potrzebnych sytuacjach! Angielski za darmo! Zacznij już dziś!