Chiński w 1 dzień
100%
FREE


Chiński w 1 dzień
Poznaj podstawy języka chińskiego!

Zacznij przygodę z językiem Państwa Środka dzięki darmowemu kursowi Fiszkoteki!
Poznaj najprzydatniejsze słówka i zwroty w języku chińskim
Dzięki lektorowi nie musisz martwić się o poprawną wymowę chińskich znaków
Dowiedz się, jaka słynna dyscyplina sportu stoi za znakiem 乒乓 :)
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 十个词语 一分钟10 słów w 60 sekund - 十个词语 一分钟  
10 fiszek
To już znasz:) - 已经知道的词To już znasz:) - 已经知道的词  
11 fiszek
Pytania - 疑问代词Pytania - 疑问代词  
12 fiszek
Formy grzecznościowe - 礼貌表达Formy grzecznościowe - 礼貌表达  
15 fiszek
Osoby - 人Osoby - 人  
37 fiszek
Czasowniki - 动词Czasowniki - 动词  
29 fiszek
Nieprzetłumaczalne - IntraduisibleNieprzetłumaczalne - Intraduisible  
7 fiszek

Język chiński - naucz się czegoś nowego!

Fascynuje Cię język chiński? Jeśli dotychczas zwlekałeś z nauką, to teraz jest dobry moment na to, żeby zacząć. Dzięki Fiszkotece masz dostęp do darmowego kursu "Chiński w 1 dzień", który otworzy Ci drzwi do świata Chin. Z nami nauka chińskiego to będzie przyjemność! W zestawie oprócz słówek i zwrotów otrzymasz też przykładowe zdania i lektora, z którym nauczysz się poprawnej wymowy. Wszystko to sprawi, że nauka z nami będzie nie tylko łatwa, ale i przyjemna! Wypróbuj nasz darmowy kurs już teraz i przekonaj się sam! Po zakończeniu kursu, możesz dalej poznawać język chiński z Rozmówki polsko-chińskie. Przydadzą Ci się szczególnie podczas wycieczki do Chin!

Co znajdziesz w kursie "Chiński w 1 dzień"?

Czeka na Ciebie wiele ciekawych zagadnień, np. alfabet chiński, osoby, formy grzecznościowe, czasowniki oraz takie słówka, jak dzień dobry po chińsku, dziękuję i proszę. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, do każdego słówka otrzymujesz przypisanego lektora i przykładowe zdanie. Aby lepiej zobrazować, co czeka na Ciebie w kursie, prezentujemy część jednej z wielu lekcji znajdujących się w kursie:

  • ja - wǒ
  • ty - nín
  • on/ona - tā
  • my - wǒmen
  • wy - nǐmen
  • oni - tāmen

Powyższe osoby po chińsku to fajny i przyjemny trening przed właściwą nauką. Jeśli udało Ci się bez problemu powiedzieć i zapisać wszystkie, to może lepiej sięgnij po kurs Chiński: dzień drugi, który jest kontynuacją "Chiński w 1 dzień" i z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Język chiński dla każdego!

W obecnych czasach posiadanie umiejętności wysławiania się w więcej niż jednym obcym języku jest pożądana przez pracodawców i jeśli zależy Ci na międzynarodowej karierze powinieneś rozważyć naukę właśnie języka chińskiego. Dlaczego? Ponieważ staje się on coraz bardziej popularny i potrzebny. Jeśli znasz chiński to najprawdopodobniej bez problemu poradzisz sobie w wielu dziedzinach. Dlatego warto już teraz zastanowić się nad nauczaniem chińskiego swojego dziecka. Dzięki temu być może w przyszłości będzie mogło wybierać między większą ilością ścieżek kariery - trzymamy kciuki! Ale wpierw podrzucamy kurs, który może okazać się pomocny: Chiński dla Twojego dziecka.