Luksemburski w 1 dzień
100%
FREE


Luksemburski w 1 dzień
Przygodę z luksemburskim czas zacząć!

Chcesz poznać język drugiej po Brukseli politycznej stolicy Europy?
Poznaj kluczowe zwroty używane przez Luksemburczyków!
Naucz się z życia wziętych pojęć codziennego użytku!
Opanuj podstawowe zagadnienia tylko w 1 dzień!
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 wierder an 60 sekonnen10 słów w 60 sekund - 10 wierder an 60 sekonnen  
10 fiszek
To już znasz;) - Dat wësst dir schonn!;)To już znasz;) - Dat wësst dir schonn!;)  
10 fiszek
Pytania - FroenPytania - Froen  
9 fiszek
Proste zdania - Einfach SätzProste zdania - Einfach Sätz  
16 fiszek
Ludzie - LeitLudzie - Leit  
28 fiszek
Czasowniki - VerbenCzasowniki - Verben  
19 fiszek
Nieprzetłumaczalne - Keng IwwersetzungNieprzetłumaczalne - Keng Iwwersetzung  
4 fiszki

Luxembourg - język luksemburski dla każdego

Kurs przygotowany przez specjalistów z Fiszkoteki luxemburski w 1 dzień pozwala pozwala opanować najważniejsze słowa i wyrażenia z języka luksemburskiego w zaledwie 1 dzień. Z przyjemnością nauczysz się podstaw języka w domu bez konieczności uczęszczania na kosztowne korepetycje. Lekcje zawierają tylko niezbędne słowa i zwroty, które pozwalają na samodzielną naukę i sprawiają, że język luksemburski staje się przyjemnością. Zapraszamy także do innych naszych kursów językowych. Szczególnie polecamy: francuski w 1 dzień.

Luksemburg - język niemiecki, francuski i luksemburski

Luksemburg to małe państwo między Francją, Niemcami i Belgią, znane jest jako raj podatkowy. Spośród miliona mieszkańców Luksemburga prawie 40% to cudzoziemcy. Z tego powodu w Luksemburgu są aż trzy języki urzędowe: niemiecki, francuski i luksemburski. Język luksemburski jest używany także w części Niemiec, Belgii i Francji. Język używany jest głównie w rozmowach w sferze prywatnej, ale także prowadzone są w nim obrady w parlamencie luksemburskim. Po luksembursku nadają także 2 stacje telewizyjne. Nauka języka luksemburskiego może być więc przydatna w wielu sytuacjach. Polecamy także: niemiecki w 1 dzień oraz 300 najważniejszych określeń po niemiecku.

Ucz się z Fiszkoteką!

W kursie znajdują się nie tylko podstawowe słowa i zwroty, ale także przykłady i nagrania, które umożliwiają dużo szybsze przyswajanie wiedzy. Za pomocą sztuczek mnemotechnicznych szybko zapamiętasz pojęcia, które z pewnością przydadzą się w życiu codziennym. Inteligentny System Powtórek umożliwia szybkie zapamiętywanie nauczonych wyrażeń. Nasz program umożliwia zapamiętanie 10 słów w zaledwie 60 sekund. Nie tylko poznasz pojedyncze słówka, ale także wyrażenia, z którymi bez problemu porozumiesz się w wielu sytuacjach w życiu codziennym. Dołącz do Fiszkoteki i przekonaj się, jak skuteczny jest nasz sposób nauki!