Węgierski w 1 dzień
100%
FREE


Węgierski w 1 dzień
Zacznij uczyć się węgierskiego!

Chcesz poznać język niedalekiego sąsiada?
Chcesz dowiedzieć się jak reagować w typowych sytuacjach?
Kurs jest dedykowany wszystkim tym, którzy chcą poznać najprostsze węgierskie słowa!
Pamiętajcie: Polak Węgier dwa bratanki... :)
Zapisz się za darmo

Ten kurs jest w 100% bezpłatny. Dajemy Ci go, żebyś mógł sam się przekonać jak skutecznie i przyjemnie można się z nami uczyć:)
10 słów w 60 sekund - 10 szó 60 másodperc alatt10 słów w 60 sekund - 10 szó 60 másodperc alatt  
10 fiszek
Już to wiesz:) - Ezt már tudod is:)Już to wiesz:) - Ezt már tudod is:)  
10 fiszek
Pytania - KérdésekPytania - Kérdések  
9 fiszek
Zwroty grzecznościowe - Udvarias kifejezésekZwroty grzecznościowe - Udvarias kifejezések  
17 fiszek
Osoby - EmberekOsoby - Emberek  
28 fiszek
Działania - TevékenységekDziałania - Tevékenységek  
17 fiszek
Nieprzetłumaczalne - UntranslatableNieprzetłumaczalne - Untranslatable  
10 fiszek

Opanuj język węgierski w 1 dzień!

Szukasz sposobu na naukę podstaw węgierskiego? Świetnie trafiłeś! Kurs węgierski w 1 dzień przygotowany przez specjalistów w Fiszkoteki będzie idealny, aby poznać najważniejsze słowa i wyrażenia z języka węgierskiego. Jest to świetny sposób na przygotowanie się do krótkiego wyjazdu na Węgry, czy pogawędki z węgierskimi znajomymi. W zaledwie kilka godzin nauki poznasz alfabet węgierski, który jest niezbędny do nauki języka, a także zwroty niezbędne do komunikacji. Po kilkunastu minutach nauki będziesz już znał takie wyrażenia jak dzień dobry po węgiersku, co u Ciebie słychać. Nauczysz się także kilku zdań o sobie i coraz rzadziej potrzebny będzie Ci tłumacz polsko - węgierski. Zapraszamy także do nauki: czeskiego w 1 dzień.

Nauka węgierskiego!

Jeżeli zastanawiasz się, jak możliwa jest tak szybka nauka węgierskiego, to już pędzimy z odpowiedzią. To wszystko zasługa naszej innowacyjnej metody nauki za pomocą Fiszek. Jest to alternatywa do tradycyjnych, papierowych fiszek. W Fiszkotece oprócz interaktywnej formy karteczek masz dostęp do kolorowych grafik, nagrań mp3 oraz różnorodnych trybów nauki, dzięki którym nauka węgierskiego staje się jeszcze łatwiejsza. To wszystko sprawia, że można zapamiętywać w ekspresowym tempie. Nawet jeśli coś wyparowałoby Ci z głowy, nasz Inteligentny System Powtórek umożliwia intuicyjne powracanie do przerobionego materiału. W dosłownie chwilę przypomnisz sobie alfabet węgierski i będziesz stawiał następne kroki w nauce. Dołącz do Fiszkoteki dowiedz się jak łatwa może być nauka węgierskiego!

Nauka "Węgierski w 1 dzień"

Jeśli ciekawi Cię nasz kurs, ale chciałbyś się wpierw przekonać, z jakimi dokładnie słówkami będziesz mieć do czynienia, to poniżej umieściliśmy kilka przykładów działów wraz z przydzielonymi do nich słówkami:

  • Zwroty grzecznościowe → np. köszönöm - dziękuję
  • 10 słów w 10 sekund → np. igen - tak
  • Nieprzetłumaczalne → np. ramazuri - głośne kłótnie wywołujące aferę
  • Osoby → np. emberek - ludzie
  • Działania → np. tudni - wiedzieć

To tylko część całej gamy słówek i zwrotów, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Ale nie musisz się martwić - na tym etapie język węgierski na pewno nie sprawi Ci problemów, możesz więc śmiało sięgać po kurs. Trzymamy kciuki!

Zapraszamy do Fiszkoteki

Nasz kurs zawiera nie tylko podstawowe słowa i zwroty, ale także przykłady i nagrania, które umożliwiają dużo szybsze przyswajanie wiedzy. Za pomocą sztuczek mnemotechnicznych szybko zapamiętasz pojęcia, które z pewnością przydadzą się w życiu codziennym i w dalszej nauce języka węgierskiego. Polecamy także inne nasze kursu: niemiecki w 1 dzień oraz francuski w 1 dzień.