Owoce po chińsku

 0    16 fiszek    ultimate.pl.zh
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
owoce
rozpocznij naukę
水果
jabłko
rozpocznij naukę
苹果
pomarańcza
rozpocznij naukę
橙子
gruszka
rozpocznij naukę
banan
rozpocznij naukę
香蕉
ananas
rozpocznij naukę
菠萝
pomidor
rozpocznij naukę
番茄
truskawka
rozpocznij naukę
草莓
malina
rozpocznij naukę
覆盆子
winogrono
rozpocznij naukę
葡萄
arbuz
rozpocznij naukę
西瓜
cytryna
rozpocznij naukę
柠檬
śliwka
rozpocznij naukę
李子
wiśnia
rozpocznij naukę
樱桃
kiwi
rozpocznij naukę
猕猴桃
brzoskwinia
rozpocznij naukę
桃子

Przed Tobą zestaw "Owoce po chińsku", zaczynamy!

Chcesz nauczyć się języków obcych, ale niekończące się godziny z nauczycielem okazały się niesatysfakcjonujące i nie przynosiły rezultatów? Czy znasz podstawowe pojęcia związane z tematem "Owoce w języku chińskim"? Jeśli nie, wszystkiego dowiesz się z pomocą lekcji "Owoce po chińsku", gdzie poznasz wszystkie przydatne słowa w języku chińskim. Otrzymasz również możliwość poznania poprawnej wymowy chińskiej, ponieważ z pomocą przyjdą Ci Fiszkotekowe nagrania audio. Czy nadal nie jesteś przekonany do wzbogacania nowego języka naszymi metodami? Najlepsze w nauce języków jest to, że nigdy nie wiesz, kiedy nowopoznane wyrażenia okażą się przydatne! A cały sekret tkwi w systematycznym powtarzaniu przyswajanych wyrażeń. Nasza metoda polega właśnie na tej zależności - otrzymasz możliwość powtórki tego, czego się niedawno nauczyłeś, właśnie po to, aby trwalej przyswoić zdobytą wiedzę.

Motywacja do nauki chińskiego

Udowodniono naukowo, że najlepszym sposobem, aby nauczyć się języków obcych jest właśnie nauka słownictwa tematycznego, a także nauka słów poprzez proste skojarzenia. Nauczenie się języka chińskiego rozszerzy Twoje możliwości i stworzy więcej okazji do znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Również sprawi, że będziesz po prostu bardziej wykształcony! Czy nadal nie wydaje Ci się to wystarczające? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka języków obcych nie jest aż tak modnym hobby. Możesz osiągnąć godny podziwu wynik niemal całkowicie samodzielnie! Uważasz zatem, że możesz nauczyć się języka z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zajrzyj do zestawu "Owoce w języku chińskim"! Zespół Fiszkoteki przygotował dla Ciebie lekcję "Owoce w języku chińskim" w formie fiszek. Ucz się łatwo, szybko i skutecznie! Z Fiszkoteką nie tylko poznasz język, ale przede wszystkim zapamiętasz go raz na zawsze. Nasz algorytm zajmuje się przewidywaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób. Dlatego zdecydowanie warto wypróbować nasze chińskie lekcje - zawierają dużą ilość słownictwa w języku chińskim. Jeśli czujesz się niepewnie mówiąc w języku chińskim, koniecznie zerknij na nasze lekcje! Zyskaj pewność siebie, powtarzając język chiński codziennie! Jeśli zaczniesz naukę z nami, możesz być pewny, że nie zapomnisz nowopoznanego słownictwa! Jeśli powyżej przedstawione argumenty nie wystarczą Ci, aby zdecydować się na naukę chińskiego, od razu pomyśl o przyszłym sukcesie! Mówienie w języku obcym jest z pewnością ciekawym osiągnięciem.

Koniecznie sprawdź więcej kursów Fiszkoteki

Nie zapomnij, aby sprawdzić również nasz chiński kurs językowy - wejdź w nasze pozostałe Fiszki po chińsku Wiemy na pewno, że z naszymi interaktywnymi fiszkami nauka języków przyjdzie Ci z łatwością. To ty wybierasz konkretne kursy, Ty decydujesz, czego chciałbyś się nauczyć. Do dzieła!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.