Owoce po arabsku

 0    16 fiszek    ultimate.pl.ar
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
owoce
rozpocznij naukę
فواكه
jabłko
rozpocznij naukę
تفاحة
pomarańcza
rozpocznij naukę
البرتقالي
gruszka
rozpocznij naukę
كمثرى
banan
rozpocznij naukę
موز
ananas
rozpocznij naukę
أناناس
pomidor
rozpocznij naukę
طماطم
truskawka
rozpocznij naukę
الفراولة
malina
rozpocznij naukę
توت
winogrono
rozpocznij naukę
عنب
arbuz
rozpocznij naukę
البطيخ
cytryna
rozpocznij naukę
ليمون
śliwka
rozpocznij naukę
برقوق
wiśnia
rozpocznij naukę
كرز
kiwi
rozpocznij naukę
كيوي
brzoskwinia
rozpocznij naukę
خوخ

Owoce po arabsku

Chcesz przyswoić arabski, ale masz już dość długiego procesu nauczania? Zacznij naukę arabskiego z Fiszkoteką. Poznaj podstawy arabskiego za pomocą lekcji "Owoce", gdzie poznasz wszystkie potrzebne słowa w języku arabskim. Będziesz miał również możliwość poznania poprawnej wymowy konkretnych głosek języka arabskiego, a wszystko dzięki nagraniom audio poszczególnych słów. Piękno nauki języków tkwi w tym, że nigdy nie wiesz, kiedy okażą się przydatne słowa lub frazy, których właśnie się nauczyłeś! Z nami dowiesz się, jak brzmią słowa związane z tematem "Owoce w języku arabskim. Ćwicz umiejętności i rozwijaj się dalej!!

Powody dla których należy uczyć się arabskiego

Nauka arabskiego poszerzy Twój krąg znajomych oraz da Ci możliwość czytania książek, które nie są przetłumaczone na angielski, a także sprawi, że będziesz po prostu mądrzejszy! Co więcej, z pewnością zaimponujesz swoim kolegom znajomością arabskiego! Zacznij naukę arabskiego od zestawu "Owoce w języku arabskim"! Ćwicz codziennie jedynie 5 min i zapamiętuj aż do 90% poznanego słownictwa. Wydrukuj albo ściągnij na telefon swoje lekcje w postaci plików audio, bądź dokumentu i powtarzaj kiedy i gdzie chcesz! Kluczem do sukcesu jest regularna powtórka słownictwa oraz jego ciągłe powiększanie. Nasza aplikacja zajmuje się właśnie tym, planując powtórki fiszek po arabsku, których wcześniej nie poznałeś i właśnie dzięki temu zapamiętasz więcej w krótszym czasie! Jeśli czujesz się nieswojo mówiąc po arabsku, koniecznie zerknij na nasze kursy! Zyskaj pewność siebie, ćwicząc język arabski codziennie! A mówienie w języku obcym jest z pewnością imponującym osiągnięciem.

Sprawdź nasze inne Fiszki językowe!

Powyższy zestaw "Owoce w języku arabskim", to tylko niewielka część naszej rozbudowanej platformy. Może jesteś zainteresowany profesjonalnymi kursami językowymi, które proponujemy? Koniecznie zapoznaj się z naszymi kursami językowymi. Język, którym się zainteresowałeś i który pragniesz zgłębić, z Fiszkoteką na pewno okaże się łatwiejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nauka za pomocą fiszek po prostu przyniesie Ci rezultaty. Dodatkowo, w porównaniu do innych form nauczania, sprawi Ci przyjemność. Spróbuj, nie pożałujesz!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.