Warzywa po arabsku

 0    14 fiszek    ultimate.pl.ar
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
warzywa
rozpocznij naukę
خضروات
marchewka
rozpocznij naukę
جزرة
ziemniak
rozpocznij naukę
البطاطس
kapusta
rozpocznij naukę
الملفوف
sałata
rozpocznij naukę
الخس / سلطة
brokuł
rozpocznij naukę
بروكلي
cebula
rozpocznij naukę
بصلة
dynia
rozpocznij naukę
يقطين
fasola
rozpocznij naukę
فاصوليا
ogórek
rozpocznij naukę
خيار
pomidor
rozpocznij naukę
طماطم
szpinak
rozpocznij naukę
سبانخ
pieprz
rozpocznij naukę
فلفل
burak
rozpocznij naukę
الشمندر

Naucz się podstaw wraz z zestawem "Warzywa w języku arabskim"!

Czy miałeś nieciekawe lekcje z nauczycielem i dalej nie pamiętasz większości słów czy gramatyki? A może nigdy nie miałeś jeszcze możliwości nauki wymarzonego języka? Rozpocznij zatem od lekcji "Warzywa w języku arabskim" i zasmakuj w tym fantastycznym i przede wszystkim pięknym języku. Zarówno pliki audio, jak i dobrane obrazki pomogą Ci w szybszej i skuteczniejszej nauce - zdecydowanie przyspieszą cały proces nauki nowego języka!

Motywacja do nauki arabskiego

Istnieje wiele przyczyn, dla których należy zacząć naukę języków! Nauka języka arabskiego daje dostęp do różnych książek, filmów, a nawet memów, stworzonych w języku arabskim. Możesz zwyczajnie wykorzystać zdobytą wiedzę, by zaimponować znajomym czy rodzinie. Czy nadal nie jesteś przekonany? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka nowego języka nie jest aż tak zainteresowaniem. Możesz zatem |więc osiągnąć godny podziwu wynik prawie całkowicie samodzielnie! Uważasz zatem, że możesz opanować nowy język z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zacznij od lekcji "Warzywa w języku arabskim"! Czy często wypadają Ci z głowy nowopoznane słowa? Czy masz problemy z ich nauczeniem się? Naucz się z nami i w końcu zapamiętaj je raz na zawsze. Kluczem do sukcesu jest regularna powtórka słownictwa oraz jego ciągłe poszerzanie. Fiszkoteka zajmuje się właśnie tym, planując powtórki fiszek po arabsku, których wcześniej nie opanowałeś i właśnie dzięki temu pamiętasz więcej w krótszym czasie! Jeśli Twoja przygoda z językiem arabskim nie była satysfakcjonująca... Wypróbuj fiszki z Fiszkoteką i zacznij naukę arabskiego! Nasze fiszki sprawią, że wszystko będzie proste i przyjemne! A posługiwanie się językiem obcym jest zdecydowanie ciekawym osiągnięciem.

Sprawdź nasze inne Fiszki językowe!

Powyższy zestaw "Warzywa w języku arabskim", to tylko niewielka część naszej rozbudowanej platformy. Może jesteś zainteresowany profesjonalnymi kursami językowymi, które proponujemy? Koniecznie zapoznaj się z naszymi kursami językowymi. Wiemy na pewno, że z naszymi interaktywnymi fiszkami będziesz cieszyć się nauką języków. To ty wybierasz konkretne kursy, Ty decydujesz, co Cię interesuje. Do dzieła!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.