Miesiące i pory roku po niemiecku

 0    17 fiszek    ultimate.pl.de
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
miesiące i pory roku
rozpocznij naukę
Monate (pl.)
styczeń
rozpocznij naukę
Januar (m.)
luty
rozpocznij naukę
Februar (m.)
marzec
rozpocznij naukę
März (m.)
kwiecień
rozpocznij naukę
April (m.)
maj
rozpocznij naukę
Mai (m.)
czerwiec
rozpocznij naukę
Juni (m.)
lipiec
rozpocznij naukę
Juli (m.)
sierpień
rozpocznij naukę
August (m.)
wrzesień
rozpocznij naukę
September (m.)
październik
rozpocznij naukę
Oktober (m.)
listopad
rozpocznij naukę
November (m.)
grudzień
rozpocznij naukę
Dezember (m.)
wiosna
rozpocznij naukę
Frühling (m.)
lato
rozpocznij naukę
Sommer (m./pl.)
jesień
rozpocznij naukę
Herbst (m.)
zima
rozpocznij naukę
Winter (m./pl.)

Miesiące i pory roku w języku niemieckim

Szukasz efektywnego, łatwego i przyjemnego sposobu uczenia się języków obcych? Zacznij naukę języka niemieckiego z Fiszkoteką. Ucz się podstaw niemieckiego za pomocą lekcji "Miesiące i pory roku", gdzie poznasz wszystkie pomocne słowa w języku niemieckim. Będziesz miał również okazję do poznania poprawnej wymowy konkretnych głosek języka niemieckiego, a wszystko dzięki nagraniom audio wybranych słów. Magia nauki języków tkwi w tym, że nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebował słowa lub frazy, których właśnie się nauczyłeś! Z nami dowiesz się, jak brzmią słowa związane z tematem "Miesiące i pory roku po niemiecku". Utrwalaj umiejętności i rozwijaj się dalej!!

Motywacja do nauki niemieckiego

Nauka niemieckiego poszerzy Twoje możliwości zawodowe oraz da Ci sposobność oglądania filmów w oryginalnej wersji, a także sprawi, że będziesz po prostu mądrzejszy! Dodatkowo, z pewnością zaimponujesz swoim kolegom znajomością niemieckiego! Czy nadal nie wydaje Ci się to wystarczające? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka języków obcych nie jest aż tak powszechna. Możesz zatem |więc osiągnąć godny podziwu wynik niemal całkowicie samodzielnie! Uważasz, że możesz opanować nowy język z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zajrzyj do zestawu "Miesiące i pory roku po niemiecku! Pamiętaj, że nawet podczas nauki możesz dobrze się bawić. Po prostu zacznij niemiecki za pomocą interaktywnych fiszek. Kursy, dzięki którym możesz uczyć się zawsze i wszędzie, okażą się nieocenioną pomocą. Kluczem do sukcesu jest regularna powtórka słownictwa oraz jego ciągłe wzbogacanie. Fiszkoteka zajmuje się właśnie tym, planując powtórki słów po niemiecku, których wcześniej nie znałeś i właśnie dzięki temu pamiętasz więcej w krótszym czasie! Fiszkoteka nie tylko nauczy Cię, jaką słownictwo z lekcji "Miesiące i pory roku" ma pisownię po niemiecku, ale także nauczy, jak wymówić konkretne słowo w języku niemieckim. Możesz również wypróbować nasze narzędzie oparte na słownikach, do tworzenia fiszek. Zacznij tworzyć własne fiszki i przekonaj się, jakie to łatwe, przyjemne i skuteczne. Ilekroć będziesz musiał nauczyć się słowa po niemiecku, będziesz mógł dodać je do lekcji. Dodatkowo, zobaczysz sugestie podobnych słów, które możesz dodać do lekcji jednym kliknięciem i powtarzać je do woli! A mówienie w języku obcym jest zdecydowanie imponującym osiągnięciem.

Sprawdź nasze inne Fiszki językowe!

Powyższy zestaw "Miesiące i pory roku w języku niemieckim", to tylko niewielka część naszej rozbudowanej platformy. Może jesteś zainteresowany profesjonalnymi kursami językowymi, które proponujemy? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą językową. Wiemy na pewno, że z Fiszkoteką nauka języków będzie dla Ciebie przyjemniejsza. To ty wybierasz różne kursy, Ty decydujesz, co Cię interesuje. Do dzieła!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.