Miesiące i pory roku po rosyjsku

 0    17 fiszek    ultimate.pl.ru
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
miesiące i pory roku
rozpocznij naukę
месяцы (м. р. мн. ч.)
styczeń
rozpocznij naukę
январь (м. р.)
luty
rozpocznij naukę
февраль (м. р.)
marzec
rozpocznij naukę
март (м. р.)
kwiecień
rozpocznij naukę
апрель (м. р.)
maj
rozpocznij naukę
май (м. р.)
czerwiec
rozpocznij naukę
июнь (м. р.)
lipiec
rozpocznij naukę
июль (м. р.)
sierpień
rozpocznij naukę
август (м. р.)
wrzesień
rozpocznij naukę
сентябрь (м. р.)
październik
rozpocznij naukę
октябрь (м. р.)
listopad
rozpocznij naukę
ноябрь (м. р.)
grudzień
rozpocznij naukę
декабрь (м. р.)
wiosna
rozpocznij naukę
весна (ж. р.)
lato
rozpocznij naukę
лето (ср. р.)
jesień
rozpocznij naukę
осень (ж. р.)
zima
rozpocznij naukę
зима (ж. р.)

Poznaj słownictwo z tematu "Miesiące i pory roku po rosyjsku" już teraz!

Chcesz poznać rosyjski, ale masz już dość żmudnego procesu nauczania? Jeśli rozważasz naukę rosyjskiego, ta lekcja nauczy Cię podstaw językowych, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć przygodę z rosyjskim. Miesiące i pory roku po rosyjsku? To nie jest trudne ani do nauczenia ani do zapamiętania, a przede wszystkim okaże się bardzo przydatne, bez względu na nasze zaangażowanie. Z pomocą przyjdą nagrania audio, wspierające słuchowców oraz dołączone obrazki, pomagające wzrokowcom. Nauka nowego jezyka to fascynujące wyzwanie! Zacznij wraz z "Miesiące i pory roku po rosyjsku!

Dlaczego mógłbyś uczyć się rosyjskiego?

Istnieje wiele przyczyn, dla których opłaca się spróbować nauki języków! Nauka języka rosyjskiego zapewni Ci dostęp do licznych książek, filmów, a nawet memów, utworzonych w języku rosyjskim. Możesz zwyczajnie użyć zdobytą wiedzę, by zaimponować znajomym czy rodzinie. Jeżeli powyższe powody nie są wystarczające, aby zacząć uczyć się rosyjskiego, pomyśl o tym, jak o pewnym wyzwaniu. Pamiętaj, że za każdym razem, gdy uczysz się języków obcych, zdobywasz nowe umiejętności, rozwijasz mózg oraz otwierasz się na wiele nowych ścieżek! Rozpocznij naukę rosyjskiego od lekcji "Miesiące i pory roku po rosyjsku! Brakuje Ci czasu na uczenie się języka rosyjskiego? Bez obaw! Z nami potrzebujesz ledwie 5 min codziennej nauki, a także masz możliwość uczyć się gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz! Kluczem do sukcesu jest częsta powtórka słownictwa oraz jego nieustanne poszerzanie. Nasz Algorytm Powtórek Przestrzennych zajmuje się właśnie tym, planując powtórkę fiszek po rosyjsku, których wcześniej nie znałeś i właśnie dzięki temu zapamiętasz więcej w krótszym czasie! Jeśli czujesz się niezręcznie podczas mówienia w języku rosyjskim, koniecznie spójrz na nasze materiały! Zyskaj pewność siebie, praktykując rosyjski codziennie! A posługiwanie się językiem obcym jest zdecydowanie ciekawym osiągnięciem.

Inne Fiszki w języku rosyjskim, które Cię zainteresują!

Zobacz nasze inne lekcje rosyjskiego - koniecznie wypróbuj nasze kursy języka rosyjskiego i nie zapomnij przetestować innych naszych Fiszek po rosyjsku, przygotowanych przez naszych najlepszych lingwistów. Daj nam szansę i zacznij od naszej lekcji na temat "Miesiące i pory roku po rosyjsku". Z pewnością Ci się spodoba! Wiemy na pewno, że z Fiszkoteką nauka języków przyjdzie Ci z łatwością. To ty wybierasz konkretne kursy, Ty decydujesz, czego chciałbyś się nauczyć. Spróbuj, nie pożałujesz!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.