Miesiące i pory roku po ukraińsku

 0    17 fiszek    ultimate.pl.uk
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
miesiące i pory roku
rozpocznij naukę
місяці (ч. р. мн.)
styczeń
rozpocznij naukę
січень (ч. р.)
luty
rozpocznij naukę
лютий (ч. р.)
marzec
rozpocznij naukę
березень (ч. р.)
kwiecień
rozpocznij naukę
квітень (ч. р.)
maj
rozpocznij naukę
травень (ч. р.)
czerwiec
rozpocznij naukę
червень (ч. р.)
lipiec
rozpocznij naukę
липень (ч. р.)
sierpień
rozpocznij naukę
серпень (ч. р.)
wrzesień
rozpocznij naukę
вересень (ч. р.)
październik
rozpocznij naukę
жовтень (ч. р.)
listopad
rozpocznij naukę
листопад (ч. р.)
grudzień
rozpocznij naukę
грудень (ч. р.)
wiosna
rozpocznij naukę
весна (ж. р.)
lato
rozpocznij naukę
літо (с. р.)
jesień
rozpocznij naukę
осінь (ж. р.)
zima
rozpocznij naukę
зима (ж. р.)

Poznaj słownictwo z tematu "Miesiące i pory roku w języku ukraińskim" już teraz!

Czy miałeś nieefektywne lekcje ukraińskiego i wciąż nie możesz zapamiętać większości słów i gramatyki? A może nigdy nie miałeś jeszcze możliwości nauki wymarzonego języka? Jeśli rozważasz naukę języka ukraińskiego, ta lekcja nauczy Cię podstawowego słownictwa, dzięki któremu będziesz mógł rozpocząć przygodę z ukraińskim. Miesiące i pory roku po ukraińsku? To nie jest trudne ani do nauczenia ani do zapamiętania, a przede wszystkim okaże się bardzo pomocne, bez względu na nasze zaangażowanie czy motywację do nauki. Z pomocą przyjdą nagrania audio, wspierające słuchowców oraz dołączone obrazki, pomagające wzrokowcom. Nauka nowego jezyka to fascynujące wyzwanie! Zacznij wraz z "Miesiące i pory roku w języku ukraińskim"!

Dlaczego mógłbyś uczyć się języka ukraińskiego?

Istnieje wiele przyczyn, dla których opłaca się zacząć naukę języków obcych! Nauczenie się języka ukraińskiego daje dostęp do licznych książek, filmów, a nawet memów, stworzonych po ukraińsku. Możesz zwyczajnie wykorzystać zdobytą wiedzę, by zaimponować znajomym czy rodzinie. Jeżeli powyższe powody nie są wystarczające, aby zacząć uczyć się ukraińskiego, pomyśl o tym, jak o pewnym wyzwaniu. Pamiętaj, że za każdym razem, gdy uczysz się języków obcych, zdobywasz nowe umiejętności, trenujesz mózg oraz otwierasz sobie wiele nowych ścieżek! Zacznij naukę ukraińskiego od lekcji "Miesiące i pory roku w języku ukraińskim"! Zespół Fiszkoteki stworzył dla Ciebie lekcję "Miesiące i pory roku w języku ukraińskim" w formie fiszek. Naucz się łatwo, szybko i skutecznie! Z nami nie tylko poznasz język, ale przede wszystkim zapamiętasz go raz na zawsze. Fiszkoteka zajmuje się przewidywaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób. Dlatego zdecydowanie warto wypróbować nasze ukraińskie lekcje - obejmują dużą ilość słownictwa w języku ukraińskim. Fiszkoteka nie tylko pokaże Ci, jaką słownictwo z lekcji "Miesiące i pory roku" ma pisownię po ukraińsku, ale także pokaże, jak wymówić konkretne słowo w języku ukraińskim. Możesz także przetestować nasze narzędzie oparte na słownikach, do stworzenia fiszek. Zacznij tworzyć własne fiszki i przekonaj się, jakie to łatwe, przyjemne i skuteczne. Ilekroć będziesz musiał nauczyć się słowa po ukraińsku, będziesz mógł dodać je do zestawu. Ponadto, zobaczysz sugestie podobnych słów, które możesz dodać do lekcji jednym kliknięciem i powtarzać je do woli! Jeśli rozpoczniesz naukę z Fiszkoteką, możesz być pewny, że nie zapomnisz nowego słownictwa! Jeśli powyżej przedstawione powody nie wystarczą Ci, aby zacząć naukę ukraińskiego, od razu pomyśl o przyszłym sukcesie! Posługiwanie się językiem obcym jest z pewnością imponującym osiągnięciem.

Inne ukraińskie Fiszki, które Cię zainteresują!

Zobacz nasze inne lekcje ukraińskiego - koniecznie wypróbuj nasze kursy języka ukraińskiego i nie zapomnij wypróbować innych naszych Fiszek po ukraińsku, opracowanych przez naszych najlepszych native speakerów. Daj nam szansę i zacznij od naszej lekcji na temat "Miesiące i pory roku po ukraińsku". Z pewnością Ci się spodoba! Jesteśmy absolutnie pewni, że z nami nauka języków będzie dla Ciebie łatwiejsza. To ty wybierasz upragnione kursy, Ty decydujesz, czego chciałbyś się nauczyć. Do dzieła!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.