Meble po arabsku

 0    19 fiszek    ultimate.pl.ar
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
meble
rozpocznij naukę
أثاث
krzesło
rozpocznij naukę
كرسي
fotel
rozpocznij naukę
أريكة
biurko
rozpocznij naukę
مكتب
łóżko
rozpocznij naukę
السرير
kanapa
rozpocznij naukę
كنبة
dywan
rozpocznij naukę
سجادة
obrazek
rozpocznij naukę
صورة
drukarka
rozpocznij naukę
طابعة
szafa
rozpocznij naukę
خزانة الثياب
lodówka
rozpocznij naukę
ثلاجة
lustro
rozpocznij naukę
مرآة
piekarnik
rozpocznij naukę
فرن
pralka
rozpocznij naukę
غسالة
zlew
rozpocznij naukę
حوض الغسل
szafka
rozpocznij naukę
خزانة
prysznic
rozpocznij naukę
دش
wanna
rozpocznij naukę
حمام
zmywarka
rozpocznij naukę
غسالة أطباق

Przed Tobą zestaw "Meble po arabsku", zaczynamy!

Czy miałeś nieciekawe lekcje arabskiego i dalej nie możesz zapamiętać większości słów i gramatyki? A może nigdy nie miałeś jeszcze możliwości nauki wymarzonego języka? Czy znasz podstawowe słowa związane z tematem "Meble w języku arabskim"? Jeśli nie, wszystkiego dowiesz się z pomocą naszej lekcji "Meble po arabsku", gdzie poznasz wszystkie potrzebne słowa w języku arabskim. Otrzymasz również możliwość nauki poprawnej wymowy arabskiej, ponieważ z pomocą nadejdą Fiszkotekowe nagrania audio. W dalszym ciągu nie zostałeś przekonany do nauki nowego języka naszymi metodami? Najlepsze w nauce języków jest to, że nigdy nie wiesz, kiedy nowopoznane słowa okażą się potrzebne! A cały sekret tkwi w systematycznym powtarzaniu poznanych wyrażeń. Nasza metoda polega właśnie na tej zależności - otrzymasz możliwość powtórki tego, czego się niedawno uczyłeś, właśnie po to, aby skuteczniej przyswoić zdobytą wiedzę.

Powody dla których należy uczyć się arabskiego

Posługiwanie się językiem arabskim pozwoli Ci swobodniej podróżować, poznawać nowych ludzi i da sposobność uzupełnienia CV o nowe osiągnięcia! Skorzystaj z tej wiedzy i zaimponuj swoim zagranicznym znajomym, używając słownictwa arabskiego! Zacznij naukę arabskiego od lekcji "Meble w języku arabskim"! Zespół Fiszkoteki przygotował dla Ciebie lekcję "Meble w języku arabskim" w formie fiszek. Ucz się słownictwa łatwo, szybko i przyjemnie! Z Fiszkoteką nie tylko poznasz język, ale przede wszystkim zapamiętasz go raz na zawsze. Fiszkoteka zajmuje się przewidywaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób. Dlatego zdecydowanie warto wypróbować nasze arabskie lekcje - obejmują dużą ilość słownictwa w języku arabskim. Oszczędź czas i energię dzięki Systemowi Powtórek Przestrzennych Fiszkoteki, stworzonym, aby poszerzć Twoje słownictwo w najskuteczniejszy sposób! Możesz również polepszyć swoją wymowę w arabskim, dzięki naszym plikom audio. Jeśli rozpoczniesz naukę z Fiszkoteką, możesz być pewny, że nie zapomnisz nowego słownictwa! Jeśli powyżej przedstawione argumenty nie wystarczą Ci, aby rozpocząć naukę arabskiego, od razu pomyśl o przyszłym sukcesie! Mówienie w języku obcym jest z pewnością ciekawym osiągnięciem.

Inne arabskie Fiszki, które mogą być interesujące

Daj sobie szansę i spróbuj odnaleźć kolejny kurs języka arabskiego wraz z naszą pomocą! Jeśli spodobała Ci się lekcja "Meble w języku arabskim", koniecznie wypróbuj nasze profesjonalne zestawy Fiszek, stworzone przez najlepszych native speakerów! Wiemy na pewno, że z Fiszkoteką będziesz cieszyć się nauką języków. To ty wybierasz konkretne kursy, Ty decydujesz, czego chciałbyś się nauczyć. Do dzieła!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.