Kolory po chińsku

 0    12 fiszek    ultimate.pl.zh
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
kolory
rozpocznij naukę
颜色
biały
rozpocznij naukę
白色
czarny
rozpocznij naukę
黑色
zielony
rozpocznij naukę
绿色
pomarańczowy
rozpocznij naukę
橙子
niebieski
rozpocznij naukę
蓝色
czerwony
rozpocznij naukę
红色
brązowy
rozpocznij naukę
棕色
różowy
rozpocznij naukę
粉色
fioletowy
rozpocznij naukę
紫色
szary
rozpocznij naukę
灰色
żółty
rozpocznij naukę
黄色

Naucz się podstaw wraz z zestawem "Kolory po chińsku"!

Chcesz poznać język chiński, ale masz już dosyć długiego procesu nauczania? Rozpocznij zatem od lekcji "Kolory w języku chińskim" i zasmakuj w tym intrygującym i przede wszystkim pięknym języku. Zarówno pliki audio, jak i dobrane obrazki pomogą Ci w szybszej i bardziej efektywnej nauce - z pewnością przyspieszą cały proces przyswajania języka chińskiego!

Motywacja do nauki chińskiego

Wiedz, że nauka i posługiwanie się obcym językiem czyni Cię mądrzejszym! Udowodniono, że taki sposób nauki, jaki proponuje Fiszkoteka, aktywuje obszary w mózgu, odpowiedzialne za zapamiętywanie! Ponadto, znajomość zagranicznego języka zapewni Ci nieskończenie wiele akademickich, zawodowych czy społecznych możliwości! Czy nadal nie wydaje Ci się to wystarczające? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka nowego języka nie jest aż tak popularnym hobby. Możesz zatem |więc osiągnąć godny podziwu wynik prawie całkowicie samodzielnie! Uważasz zatem, że możesz nauczyć się nowego języka z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zacznij od zestawu "Kolory w języku chińskim"! Czy zapominasz nowopoznane słowa? Czy masz problemy z ich nauczeniem się? Rozpocznij naukę z nami i w końcu zapamiętaj je raz na zawsze. Kluczem do sukcesu jest częsta powtórka słownictwa oraz jego nieustanne wzbogacanie. Aplikacja Fiszkoteki zajmuje się właśnie tym, planując powtórkę słów po chińsku, których wcześniej nie opanowałeś i właśnie dzięki temu zapamiętasz więcej w krótszym czasie! Jeśli czujesz się niezręcznie podczas mówienia w języku chińskim, koniecznie spójrz na nasze lekcje! Zyskaj pewność siebie, praktykując chiński codziennie! A posługiwanie się językiem obcym jest zdecydowanie ciekawym osiągnięciem.

Inne chińskie Fiszki, które mogą okazać się interesujące

Daj sobie szansę i spróbuj odnaleźć kolejny kurs języka chińskiego wraz z naszą pomocą! Jeśli spodobała Ci się lekcja "Kolory w języku chińskim", koniecznie przetestuj nasze profesjonalne zestawy Fiszek, opracowane przez najlepszych native speakerów! Język, który Cię interesuje i który pragniesz poznać, z Fiszkoteką na pewno okaże się łatwiejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nauka za pomocą fiszek po prostu będzie skuteczna. Ponadto, w porównaniu do innych form nauczania, będzie dla Ciebie przyjemnością. Do dzieła!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.