Kolory po arabsku

 0    12 fiszek    ultimate.pl.ar
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
kolory
rozpocznij naukę
الألوان
biały
rozpocznij naukę
أبيض
czarny
rozpocznij naukę
أسود
zielony
rozpocznij naukę
أخضر
pomarańczowy
rozpocznij naukę
البرتقالي
niebieski
rozpocznij naukę
أزرق
czerwony
rozpocznij naukę
أحمر
brązowy
rozpocznij naukę
بنى
różowy
rozpocznij naukę
زهري
fioletowy
rozpocznij naukę
بنفسجي
szary
rozpocznij naukę
رمادي
żółty
rozpocznij naukę
الأصفر

Poznaj "Kolory w języku arabskim" już teraz!

Próbujesz znaleźć skuteczny sposób na szybką naukę języków obcych? Jeśli rozważasz naukę języka arabskiego, ta lekcja nauczy Cię podstaw językowych, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć przygodę z arabskim. Kolory po arabsku? To nie jest trudne ani do nauczenia ani do zapamiętania, a przede wszystkim okaże się bardzo przydatne, bez względu na nasze zaangażowanie. Z pomocą przyjdą pliki audio, wspierające słuchowców oraz dołączone obrazki, pomagające wzrokowcom. Nauka nowego jezyka to fascynujące wyzwanie! Zacznij wraz z "Kolory po arabsku!

Motywacja do nauki języka arabskiego

Istnieje wiele przyczyn, dla których należy uczyć się języka arabskiego. Nauka arabskiego zapewni Ci znacznie większy dostęp do książek, filmów, a nawet memów, utworzonych w języku arabskim. Co więcej, arabski jest ciekawym i wymagającym językiem, którego poznanie da Ci wiele satysfakcji. Czy nadal nie wydaje Ci się to wystarczające? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka nowego języka nie jest aż tak powszechna. Możesz osiągnąć godny podziwu wynik niemal całkowicie samodzielnie! Uważasz zatem, że możesz opanować nowy język z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zacznij od lekcji "Kolory w języku arabskim"! Fiszkoteka stworzyła dla Ciebie lekcję Kolory w języku arabskim w formie listy słów. Pamiętaj, że nawet podczas nauki możesz dobrze się bawić. Po prostu zacznij arabski za pomocą fiszek. Kursy, z których możesz powtarzać materiał gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, okażą się nieocenioną pomocą. Udowodniono, że najlepszym sposobem, aby nauczyć się języków obcych jest wzbogacanie słownictwa posegregowanego tematycznie. Tak więc, ewidentnie powinieneś sprawdzić nasze zestawy tematyczne po arabsku. Obejmują one pokaźną ilość słownictwa arabskiego! System Inteligentnych Powtórek zajmuje się planowaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób! Jeśli czujesz się niepewnie mówiąc po arabsku, koniecznie zerknij na nasze materiały! Zyskaj pewność siebie, powtarzając arabski każdego dnia! Jeśli uczysz się u nas, możesz być pewny, że wcześniej poznane arabskie słowa zostaną zapamiętane na długo!

Sprawdź nasze inne Fiszki językowe!

Powyższy zestaw "Kolory po arabsku", to tylko niewielka część naszej rozbudowanej platformy. Może jesteś zainteresowany profesjonalnymi kursami językowymi, które proponujemy? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą językową. Język, którym się zainteresowałeś i który chciałbyś zgłębić, z nami na pewno okaże się łatwiejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Wiemy na pewno, że nauka z pomocą kursów po prostu będzie skuteczna. Dodatkowo, w porównaniu do różnych sposobów nauczania, będzie dla Ciebie przyjemnością. Spróbuj, nie pożałujesz!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.