Cechy osobowości po arabsku

 0    20 fiszek    ultimate.pl.ar
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
cechy osobowości
rozpocznij naukę
صفة شخصية
miły
rozpocznij naukę
لطيف
niemiły
rozpocznij naukę
فظ
nieśmiały
rozpocznij naukę
خجول
pewny siebie
rozpocznij naukę
واثق
uprzejmy
rozpocznij naukę
مؤدب
nieuprzejmy
rozpocznij naukę
غير مهذب
pracowity
rozpocznij naukę
عامل
leniwy
rozpocznij naukę
كسول
głupi
rozpocznij naukę
غبي
mądry
rozpocznij naukę
ذكي
głośny
rozpocznij naukę
صاخبة
cichy
rozpocznij naukę
هادئ
zabawny
rozpocznij naukę
مضحك
wycofany
rozpocznij naukę
محجوز
towarzyski
rozpocznij naukę
مؤنس
skąpy
rozpocznij naukę
بخيل
hojny
rozpocznij naukę
كريم
dobry
rozpocznij naukę
حسن
zły
rozpocznij naukę
سيء

Przymiotniki osobowości w języku arabskim

Czy miałeś długie i nudne lekcje z nauczycielem i dalej nie możesz zapamiętać większości słów czy gramatyki? A może nigdy nie miałeś jeszcze okazji do nauki wymarzonego języka? Rozpocznij naukę języka arabskiego z Fiszkoteką. Poznaj podstawy języka arabskiego wraz z lekcją "Przymiotniki osobowości", gdzie poznasz wszystkie potrzebne słowa w języku arabskim. Będziesz miał również okazję do poznania poprawnej wymowy konkretnych słów języka arabskiego, a wszystko dzięki nagraniom audio wybranych słów. Piękno nauki języków tkwi w tym, że nigdy nie wiesz, kiedy okażą się przydatne słowa lub frazy, których właśnie się nauczyłeś! Z nami dowiesz się, jak brzmią słowa związane z tematem "Przymiotniki osobowości w języku arabskim. Utrwalaj umiejętności i rozwijaj się dalej!!

Dlaczego mógłbyś uczyć się języka arabskiego?

Istnieje wiele przyczyn, dla których warto uczyć się języków! Nauczenie się języka arabskiego zapewni Ci dostęp do licznych książek, filmów, a nawet memów, stworzonych po arabsku. Możesz zwyczajnie użyć zdobytą wiedzę, by zaimponować znajomym czy rodzinie. Jeżeli powyższe powody nie są wystarczające, aby zacząć uczyć się arabskiego, pomyśl o tym, jak o pewnym wyzwaniu. Pamiętaj, że zawsze, gdy uczysz się języków obcych, zdobywasz nowe umiejętności, trenujesz mózg oraz otwierasz sobie wiele nowych ścieżek! Zacznij naukę arabskiego od zestawu "Przymiotniki osobowości po arabsku! Fiszkoteka stworzyła dla Ciebie lekcję Przymiotniki osobowości w języku arabskim w formie listy fiszek. Ucz się łatwo, szybko i przyjemnie! Z Fiszkoteką nie tylko poznasz język, ale przede wszystkim zapamiętasz go raz na zawsze. Udowodniono, że najlepszym sposobem przyswajania języków obcych jest ćwiczenie słownictwa posegregowanego tematycznie. Tak więc, ewidentnie powinieneś sprawdzić nasze zestawy tematyczne po arabsku. Obejmują one ogromną ilość słownictwa arabskiego! System Inteligentnych Powtórek zajmuje się planowaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób! Jeśli Twoja przygoda z językiem arabskim nie była owocna... Wypróbuj fiszki z nami i zacznij naukę arabskiego! Nasze materiały do ​​nauki sprawią, że mówienie po arabsku będzie proste i przyjemne! Jeśli szkolisz się u nas, możesz być pewny, że wcześniej poznane arabskie słowa zostaną zapamiętane na długo!

Sprawdź nasze inne Fiszki językowe!

Powyższy zestaw "Przymiotniki osobowości po arabsku", to tylko niewielka część naszej rozbudowanej platformy. Może jesteś zainteresowany profesjonalnymi kursami językowymi, które proponujemy? Koniecznie zapoznaj się z naszymi kursami językowymi. Język, który Cię interesuje i który pragniesz zgłębić, z Fiszkoteką na pewno okaże się efektywniejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nauka z pomocą kursów po prostu będzie skuteczna. Ponadto, w porównaniu do różnych sposobów nauczania, będzie dla Ciebie przyjemnością. Spróbuj, nie pożałujesz!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.