Przedmioty szkolne po chińsku

 0    14 fiszek    ultimate.pl.zh
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
przedmioty szkolne
rozpocznij naukę
学校科目
matematyka
rozpocznij naukę
数学
literatura
rozpocznij naukę
文学
fizyka
rozpocznij naukę
物理学
chemia
rozpocznij naukę
化学
biologia
rozpocznij naukę
生物学
wychowanie fizyczne
rozpocznij naukę
体育
muzyka
rozpocznij naukę
音乐
sztuka
rozpocznij naukę
艺术
technologia informacyjna
rozpocznij naukę
信息技术
nauki przyrodnicze
rozpocznij naukę
自然科学
historia
rozpocznij naukę
历史学
geografia
rozpocznij naukę
地理学
języki obce
rozpocznij naukę
外国语

Naucz się podstaw wraz z zestawem "Przedmioty szkolne po chińsku"!

Chcesz w końcu znaleźć skuteczny sposób na szybką naukę języków obcych? Zacznij od lekcji "Przedmioty szkolne w języku chińskim" i zakochaj się w tym ciekawym i przede wszystkim pięknym języku. Zarówno nagrania audio, jak i odpowiednio dobrane obrazki pomogą Ci w szybszej i bardziej efektywnej nauce - zdecydowanie przyspieszą cały proces przyswajania języka chińskiego!

Motywacja do nauki chińskiego

Wiedz, że nauka i mówienie w obcym języku czyni Cię mądrzejszym! Udowodniono, że taki sposób nauki, jaki dostarcza Fiszkoteka, aktywuje obszary w mózgu, odpowiedzialne za pamięć! Dodatkowo, znajomość zagranicznego języka zapewni Ci nieskończenie wiele zawodowych, społecznych czy akademickich możliwości! Czy nadal nie jesteś przekonany? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka nowego języka nie jest aż tak zainteresowaniem. Możesz osiągnąć godny podziwu wynik niemal całkowicie samodzielnie! Uważasz, że możesz nauczyć się języka z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zajrzyj do zestawu "Przedmioty szkolne w języku chińskim"! Fiszkoteka stworzyła dla Ciebie lekcję Przedmioty szkolne w języku chińskim w formie listy słów. Brakuje Ci czasu na rozpoczęcie nauki języka chińskiego? Bez obaw! Z Fiszkoteką potrzebujesz raptem 5 minut dziennie, a także masz możliwość uczyć się zawsze i wszędzie! Udowodniono, że najlepszym sposobem przyswajania języków obcych jest wzbogacanie słownictwa posegregowanego tematycznie. Tak więc, zdecydowanie powinieneś sprawdzić nasze lekcje tematyczne po chińsku. Obejmują one dużą ilość słownictwa chińskiego! System Inteligentnych Powtórek zajmuje się przewidywaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób! Fiszkoteka nie tylko pokaże Ci, jaką słownictwo z lekcji "Przedmioty szkolne" ma pisownię po chińsku, ale także pokaże, jak wymówić dane słowo w języku chińskim. Możesz również sprawdzić nasze narzędzie oparte na słownikach, do tworzenia własnych lekcji. Zacznij tworzyć własne fiszki i przekonaj się, jakie to łatwe, przyjemne i skuteczne. Ilekroć będziesz musiał nauczyć się słówka po chińsku, będziesz mógł dodać je do zestawu. Co więcej, wyświetlą Ci się sugestie podobnych słów, które możesz dodać do lekcji jednym kliknięciem i powtarzać je do woli! Jeśli uczysz się u nas, możesz być pewny, że nowopoznane chińskie słówka nie wypadną Ci z głowy tak łatwo!

Inne Fiszki w języku chińskim, które Cię zainteresują!

Zobacz nasze inne lekcje chińskiego - koniecznie sprawdź nasze kursy języka chińskiego i nie zapomnij przetestować innych naszych Fiszek po chińsku, przygotowanych przez naszych najlepszych native speakerów. Daj nam szansę i zacznij od naszej lekcji na temat "Przedmioty szkolne w języku chińskim". Z pewnością Ci się spodoba! Język, który Cię interesuje i który chciałbyś poznać, z Fiszkoteką na pewno okaże się skuteczniejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Wiemy na pewno, że nauka za pomocą fiszek po prostu będzie skuteczna. Co więcej, w porównaniu do innych sposobów nauczania, sprawi Ci przyjemność. Do dzieła!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.