Włoski-dni tygodnia, miesiące, pory roku

5  1    26 fiszek    kinga22grudzien
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie
Odpowiedź

poniedziałek
rozpocznij naukę
lunedi

martedi

mercoledi

giovedi

venerdi


domenica

gennaioaprile


giuggno


agosto

settembre

październik
rozpocznij naukę
ottobre

novembre

dicembre

primavera


autunno


dni tygodnia
rozpocznij naukę
giorni di settimana

mesi

stagioni

Podstawy języka włoskiego

Język włoski należy do tych języków obcych, które człowiek uczy się chętnie. Jest w nim melodyjność i dużo spontaniczności, co uprzyjemnia naukę i pozwala choć przez chwilę poczuć się, jak na włoskim wybrzeżu. Jednak aby móc posługiwać się językiem włoskim, należy najpierw poznać reguły nim rządzące oraz przede wszystkim słówka, np. dni tygodnia po włosku. To podstawy, które muszą zostać opanowane. Jak najszybciej przyswoić nowo poznane słownictwo? Wystarczy zajrzeć na Fiszkotekę!

Włoskie słówka dla każdego

Uczysz się języka włoskiego w szkole? A może robisz to dla przyjemności? Bez względu na to, dlaczego poznajesz ten piękny język, dobrze jest sięgnąć po nowoczesne metody nauki, które pozwolą szybko i efektywnie utrwalić materiał. Włoskie słówka, np. dni tygodnia po włosku, najlepiej przyswajać z Fiszkoteką! Portal ten udostępnia interaktywne fiszki, do przeglądania na komputerze, tablecie czy smartfonie. Pozwolą błyskawicznie poznać włoskie słownictwo i zapamiętać je raz na zawsze.

Dni tygodnia po włosku

Nie wiesz, jak jest poniedziałek, środa czy niedziela po włosku? A może chcesz nauczyć się także miesięcy po włosku? Wszystko to jest możliwe dzięki Fiszkotece! W specjalnym zbiorze fiszek znaleźć można nie tylko dni tygodnia po włosku, ale też nazwy miesięcy czy pór roku. Słówka można odsłuchiwać, ponieważ dostępne są w wersji audio. To doskonała pomoc dla wszystkich, aby prawidłowo wymawiać dane wyrazy. Przydatne jest też to, że fiszki można przeglądać w obie strony.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.