Unit 6 cz 2

 0    16 fiszek    guest3543001
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
ile kosztują te jabłka?
rozpocznij naukę
how much are the apples
1.50 funta za 6 sztuk
rozpocznij naukę
they're £1.50 for six
dobrze poprosze
rozpocznij naukę
Ok. Here you are
dziękuję. Tu jest reszta
rozpocznij naukę
Thank you. Here's the change
przyjeżdżać
rozpocznij naukę
arrive
przynosić
rozpocznij naukę
bring
stołówka
rozpocznij naukę
canteen
pyszny
rozpocznij naukę
delicious
odjeżdżać
rozpocznij naukę
depart
darmowy
rozpocznij naukę
free
połowa
rozpocznij naukę
half
napój mleczny
rozpocznij naukę
milkshake
muzeum
rozpocznij naukę
museum
peron
rozpocznij naukę
platform
stacja
rozpocznij naukę
station
wycieczka
rozpocznij naukę
trip

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.