Nuty - klucz wiolinowy

5  1    13 fiszek    kasiajedrzejczyk
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 

Nuty – nauka muzyki dla każdego

Uczysz się grać na instrumencie muzycznym i chcesz nauczyć się nut? A może symbole muzyczne przydadzą Ci się na lekcje muzyki? Niezależnie od powodu, przez który chcesz zacząć się uczyć – z nami szybko i skutecznie dowiesz się jak czytać nuty. Gdy opanujesz zapis nutowy, będziesz mógł grać na każdym instrumencie. Nuty na pięciolinii to uniwersalny zapis muzyczny stosowany we współczesnej postaci od XVII wieku. Dlatego niezależnie czy potrzebujesz nuty na flet, nuty na pianino, czy może uczysz się grać na nowoczesnej odmianie pianina i niezbędne będą Ci nuty na keyboard, ta lekcja będzie strzałem w dziesiątkę.

Szybka i skuteczna nauka z Fiszkoteką

13 fiszek zawartych w tej lekcji pozwoli Ci na bezproblemowe opanowanie zapisu nutowego. Na Fiszkotece możesz uczyć się na wiele sposobów i zapamiętywać za pomocą niemal każdego zmysłu. Każda fiszka zawiera przejrzystą grafikę oraz odpowiednik nuty w alfabecie. Nasz Inteligentny System Powtórek sprawia, że w intuicyjny sposób można powracać do przerobionego materiału i odświeżać sobie wiedzę. Dodatkowo każdy użytkownik ma możliwość pobierania nagrań mp3, dzięki czemu można uczyć się w dowolnym miejscu: na spacerze, podczas treningu na siłowni, czy w czasie podróży komunikacją miejska. Polecamy także inne nasze lekcje: angielskie słownictwo muzyczne oraz historia muzyki renesansu.

Innowacyjny sposób nauki

Fiszkoteka daje Ci dostęp do niezliczonej ilości lekcji i kursów, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę z wielu dziedzin. Dzięki nim możesz uczyć się na sprawdziany szkolne, a także rozwijać swoje zainteresowania. Oprócz korzystania z gotowych lekcji każdy użytkownik może tworzyć swoje własne fiszki i udostępniać je innym osobom. Koniecznie sprawdź jak działa Fiszkoteka i czy odpowiada Ci taki sposób nauki! Zapraszamy także na odrobinę rozrywki: jaka to melodia?.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.