Miesiące i pory roku po koreańsku

 0    17 fiszek    ultimate.pl.ko
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
miesiące i pory roku
rozpocznij naukę
에서 달과 계절
styczeń
rozpocznij naukę
일월
luty
rozpocznij naukę
이월
marzec
rozpocznij naukę
삼월
kwiecień
rozpocznij naukę
사월
maj
rozpocznij naukę
오월
czerwiec
rozpocznij naukę
육월
lipiec
rozpocznij naukę
칠월
sierpień
rozpocznij naukę
팔월
wrzesień
rozpocznij naukę
구월
październik
rozpocznij naukę
십월
listopad
rozpocznij naukę
십일월
grudzień
rozpocznij naukę
십이월
wiosna
rozpocznij naukę
lato
rozpocznij naukę
여름
jesień
rozpocznij naukę
가을
zima
rozpocznij naukę
겨울

Poznaj "Miesiące i pory roku w języku koreańskim" już teraz!

Chcesz w końcu znaleźć ciekawy sposób na łatwą naukę języków obcych? Jeśli rozważasz naukę języka koreańskiego, ta lekcja nauczy Cię podstaw językowych, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć przygodę z koreańskim. Miesiące i pory roku po koreańsku? To nie jest trudne ani do nauczenia ani do zapamiętania, a przede wszystkim okaże się bardzo przydatne, bez względu na nasze zaangażowanie czy motywację do nauki. Z pomocą przyjdą pliki audio, wspierające słuchowców oraz dołączone obrazki, pomagające wzrokowcom. Nauka nowego jezyka to fascynujące wyzwanie! Zacznij wraz z "Miesiące i pory roku w języku koreańskim"!

Powody dla których opłaca się uczyć się języka koreańskiego

Wiedz, że nauka i mówienie w obcym języku czyni Cię mądrzejszym! Udowodniono, że taki sposób nauki, jaki proponuje Fiszkoteka, aktywuje obszary w mózgu, odpowiedzialne za zapamiętywanie! Ponadto, znajomość obcego języka zapewni Ci nieskończenie wiele akademickich, zawodowych czy społecznych możliwości! Zacznij naukę koreańskiego od lekcji "Miesiące i pory roku po koreańsku! Zespół Fiszkoteki przygotował dla Ciebie lekcję "Miesiące i pory roku w języku koreańskim" w formie fiszek. Pamiętaj, że nawet podczas nauki możesz dobrze się bawić. Po prostu zacznij koreański za pomocą fiszek. Kursy, dzięki którym możesz powtarzać materiał gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, okażą się nieocenioną pomocą. Nasz algorytm zajmuje się przewidywaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób. Dlatego zdecydowanie warto wypróbować nasze koreańskie lekcje - zawierają dużą ilość słownictwa w języku koreańskim. Fiszkoteka nie tylko pokaże Ci, jaką słownictwo z lekcji "Miesiące i pory roku" ma pisownię po koreańsku, ale także pokaże, jak wymówić konkretne słowo w języku koreańskim. Możesz także przetestować nasze narzędzie oparte na słownikach, do stworzenia własnych lekcji. Zacznij tworzyć własne fiszki i przekonaj się, jakie to łatwe i skuteczne. Ilekroć będziesz musiał nauczyć się słówka po koreańsku, będziesz mógł dodać je do zestawu. Co więcej, wyświetlą Ci się sugestie podobnych słów, które możesz dodać do lekcji jednym kliknięciem i powtarzać je do woli! Jeśli rozpoczniesz naukę z Fiszkoteką, możesz być pewny, że nie zapomnisz nowopoznanego słownictwa! Jeśli powyższe argumenty nie wystarczą Ci, aby rozpocząć naukę języka koreańskiego, od razu pomyśl o przyszłym sukcesie! Posługiwanie się językiem obcym jest z pewnością imponującym osiągnięciem.

Sprawdź nasze inne Fiszki językowe!

Powyższy zestaw "Miesiące i pory roku po koreańsku", to tylko niewielka część naszej rozbudowanej platformy. Może jesteś zainteresowany profesjonalnymi kursami językowymi, które proponujemy? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą językową. Język, którym się zainteresowałeś i który pragniesz zgłębić, z nami na pewno okaże się skuteczniejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nauka z pomocą kursów po prostu przyniesie Ci rezultaty. Dodatkowo, w porównaniu do różnych sposobów nauczania, będzie dla Ciebie przyjemnością. Spróbuj, nie pożałujesz!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.