Życzenia urodzinowe po niemiecku

 0    7 fiszek    masterid
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
Życzę powodzenia w przyszłości i samych sukcesów w...
rozpocznij naukę
Ich wünsche Dir viel Glück und viel Erfolg bei...
Życzę samych sukcesów w...
rozpocznij naukę
Ich wünsche Dir viel Erfolg bei...
Wszyscy w... pozdrawiają Cię serdecznie.
rozpocznij naukę
Jeder hier bei... grüßt Dich herzlich.
Wszystkiego, co najlepsze w tym dniu. Wspaniałych urodzin!
rozpocznij naukę
Alles Glück der Welt wünsche ich Dir an diesem Tag. Genieße Deinen Geburtstag!
Spełnienia Marzeń w Dniu Urodzin!
rozpocznij naukę
Mögen all Deine Wünsche in Erfüllung gehen. Alles Gute zum Geburtstag!
Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin!
rozpocznij naukę
Alles Gute zum Geburtstag!
Sto lat!
rozpocznij naukę
Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag!

Poznaj życzenia urodzinowe po niemiecku!

Jeżeli Twój znajomy Niemiec obchodzi wkrótce urodziny, a Ty chcesz go zaskoczyć i zaśpiewać mu ‘sto lat’ po niemiecku, to ta lekcja nada się w sam raz! Zamiast szukać odpowiednich zwrotów i zdań w Google po prostu skorzystaj z tej lekcji i miej wszystko pod ręką. Potem napisz życzenia urodzinowe po niemiecku na specjalnej, urodzinowej kartce i wręcz mu w podarunku, przy okazji mówiąc ‘Alles Gute zum Geburtstag!’. Takie życzenia po niemiecku z pewnością zrobią na nim wrażenie.

Zapamiętaj w kilka minut!

Niby życzenia urodzinowe takie trudne nie są, ale kiedy przyjdzie co do czego, może okazać się, że zapamiętać je wcale nie jest tak łatwo (zwłaszcza, jeżeli są po niemiecku!). Na szczęście nasze fiszki to jedna z bardziej innowacyjnych metod nauczania, która pozwala zapamiętać pożądane słownictwo bardzo szybko i skutecznie. Wszystkiego najlepszego po niemiecku jesteś w stanie utrwalić w kilka sekund. A jeśli jednak zapomnisz słówka, możesz zawsze bez problemu do niego wrócić.

Ucz się i twórz za darmo!

Nic Cię to nie kosztuje! Możesz korzystać z dowolnych lekcji wymyślonych przez użytkowników Fiszkoteki lub sam takie robić (w ten sposób również utrwalasz materiał) - z pewnością inni będą Ci wdzięczni, zwłaszcza jeżeli później udostępnisz swoje fiszki w internecie. Aby czerpać inspiracje i wiedzę zapraszamy do innych ciekawych lekcji jak np. niemieckie zwroty grzecznościowe. A jeśli interesuje Cię bardziej złożony kurs lub po prostu chciałbyś nauczyć się niemieckiego- mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kurs niemiecki w 1 dzień jest całkowicie darmowy i pozwala poznać wszystkie niezbędne podstawy niemieckiego. Jego kontynuacja język niemiecki: dzień drugi zawiera jeszcze więcej przydatnych informacji, zwrotów i zasad języka niemieckiego, które możesz wypróbować za darmo.

Komentarze:

natala7612 napisał: 2012-03-15 20:21:58
ww

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.