Przedmioty szkolne po turecku

 0    14 fiszek    ultimate.pl.tr
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
przedmioty szkolne
rozpocznij naukę
ders isimleri
matematyka
rozpocznij naukę
matematik
literatura
rozpocznij naukę
edebiyat
fizyka
rozpocznij naukę
fizik
chemia
rozpocznij naukę
kimya
biologia
rozpocznij naukę
biyoloji
wychowanie fizyczne
rozpocznij naukę
beden eğitimi
muzyka
rozpocznij naukę
müzik
sztuka
rozpocznij naukę
resim
technologia informacyjna
rozpocznij naukę
bilişim teknolojileri
nauki przyrodnicze
rozpocznij naukę
doğa bilimleri
historia
rozpocznij naukę
tarih
geografia
rozpocznij naukę
coğrafya
języki obce
rozpocznij naukę
yabancı diller

Naucz się podstaw wraz z zestawem "Przedmioty szkolne w języku tureckim"!

Czy miałeś długie i nudne lekcje tureckiego i dalej nie pamiętasz większości słów bądź gramatyki? A może nigdy nie miałeś jeszcze możliwości nauki wymarzonego języka? Zacznij zatem od lekcji "Przedmioty szkolne w języku tureckim" i zasmakuj w tym ciekawym i przede wszystkim pięknym języku. Zarówno nagrania audio, jak i odpowiednio dobrane obrazki pomogą Ci w szybszej i skuteczniejszej nauce - z pewnością przyspieszą cały proces przyswajania języka tureckiego!

Dlaczego mógłbyś uczyć się tureckiego?

Posługiwanie się językiem tureckim pozwoli Ci swobodniej podróżować, poznawać nowych ludzi, jak i da możliwość uzupełnienia CV o nowe osiągnięcia! Skorzystaj z tej wiedzy i zaimponuj swoim zagranicznym znajomym, mówiąc po turecku! Jeżeli powyższe powody nie są wystarczające, aby zacząć uczyć się tureckiego, pomyśl o tym, jak o pewnym wyzwaniu. Pamiętaj, że zawsze, gdy uczysz się języków obcych, zdobywasz nowe umiejętności, trenujesz mózg oraz otwierasz sobie wiele nowych ścieżek! Zacznij naukę tureckiego od lekcji "Przedmioty szkolne po turecku! Fiszkoteka stworzyła dla Ciebie lekcję Przedmioty szkolne w języku tureckim w formie listy słów. Brakuje Ci czasu na uczenie się języka tureckiego? Nic się nie martw! Z nami potrzebujesz ledwie 5 min codziennej nauki, a także masz możliwość uczyć się gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz! Udowodniono, że najlepszym sposobem, aby nauczyć się języków obcych jest ćwiczenie słownictwa podzielonego tematycznie. Tak więc, zdecydowanie powinieneś wypróbować nasze lekcje tematyczne po turecku. Obejmują one ogromną ilość słownictwa tureckiego! System Inteligentnych Powtórek zajmuje się przewidywaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób! Jeśli Twoja przygoda z językiem tureckim była nieefektywna... Wypróbuj fiszki z nami i zacznij naukę tureckiego! Nasze materiały do ​​nauki sprawią, że mówienie po turecku będzie proste i przyjemne! Jeśli szkolisz się u nas, możesz być pewny, że wcześniej poznane tureckie słówka nie wypadną Ci z głowy tak łatwo!

Inne Fiszki w języku tureckim, które Cię zainteresują!

Zobacz nasze inne lekcje tureckiego - koniecznie sprawdź nasze kursy języka tureckiego i nie zapomnij wypróbować innych naszych Fiszek po turecku, przygotowanych przez naszych najlepszych lingwistów. Daj nam szansę i zacznij od naszej lekcji na temat "Przedmioty szkolne po turecku". Z pewnością Ci się spodoba! Język, który Cię interesuje i który chciałbyś poznać, z nami na pewno okaże się efektywniejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nauka z pomocą kursów po prostu przyniesie Ci rezultaty. Ponadto, w porównaniu do różnych sposobów nauczania, będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Spróbuj, nie pożałujesz!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.