P-83 dane taktyczno-techniczne

 0    13 fiszek    Monika1980
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie język polski
Odpowiedź język polski

P83 Przeznaczenie
rozpocznij naukę
broń osobista do samoobrony i do walki na krótkich odległościach do 50 m.

9mm Makarow (9x18)

P83 Prędkość początkowa pocisku
rozpocznij naukę
318m/s

P83 Energia początkowa pocisku
rozpocznij naukę
303 J

P83 Zarys przewodu lufy
rozpocznij naukę
gwintowana

P83 Masa naboju
rozpocznij naukę
9,7g

P83 Masa pocisku
rozpocznij naukę
6g

P83 Długość całkowita
rozpocznij naukę
160mm

P83 Długość linii celowania
rozpocznij naukę
120mm

P83 Pojemność magazynka
rozpocznij naukę
8szt.

P83 Ciężar pistoletu niezaładowanego
rozpocznij naukę
730g

P83 Liczba magazynków
rozpocznij naukę
2szt.

P83 Rażenie obezwładniające
rozpocznij naukę
300m

Strzelectwo sportowe

Obecnie wiele osób uprawia jakiś sport, np. bieganie czy jazdę na rowerze. Jednak rzadko kiedy ktoś pomyśli o tym, aby udać się na strzelnicę. To bardzo ciekawy i wymagający sport, który uczy koncentracji. Co więcej strzelectwo pozytywnie wpływa na oczy czy postawę. Na strzelnicę może udać się każdy, jeśli tylko pragnie nauczyć się czegoś nowego, poczuć adrenalinę, ale też zrelaksować się. Uprawiając strzelectwo, poznaje się też wiele rodzajów broni. Jeśli ktoś pragnie przyswoić wiedzę teoretyczną z tej dziedziny, powinien zajrzeć na Fiszkotekę!

Poznaj P 83 dzięki fiszkom!

P 83 to polski pistolet samopowtarzalny, którego prototyp pojawił się w latach 70. XX wieku. Był wykorzystywany m.in. przez Wojsko Polskie czy Milicję Obywatelską. Jak najszybciej przyswoić wszystkie informacje związane z tym pistoletem? Wystarczy zapoznać się ze zbiorem fiszek „P 83 dane taktyczno techniczne”. To idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników broni, którzy dzięki fiszkom mogą sprawdzić swoją wiedzę lub ją wzbogacić o nowe dane.

P 83 dane taktyczno techniczne

Zbiór fiszek „P 83 dane taktyczno techniczne” to najważniejsze informacje dotyczące tego polskiego pistoletu. Dzięki fiszkom można dowiedzieć się, jakie jest przeznaczenie tej broni, prędkość początkowa pocisku, kaliber, masa pocisku, długość całkowita czy jaką posiada liczbę magazynków. Korzystanie z interaktywnych fiszek to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich fanów strzelectwa, bowiem pozwala przyswoić trudny materiał w mgnieniu oka. Fiszki można przeglądać na wszystkich urządzeniach z dostępem do sieci.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.