Miesiące czeski

5  1    12 fiszek    99groszy
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
leden
rozpocznij naukę
Styczeń
únor
rozpocznij naukę
luty
březen
rozpocznij naukę
marzec
duben
rozpocznij naukę
kwiecień
květen
rozpocznij naukę
maj
červen
rozpocznij naukę
czerwiec
červenec
rozpocznij naukę
lipiec
srpen
rozpocznij naukę
sierpień
září
rozpocznij naukę
wrzesień
říjen
rozpocznij naukę
Październik
listopad
rozpocznij naukę
Listopad
prosinec
rozpocznij naukę
Grudzień

Miesiące po czesku z Fiszkoteką!

Jeżeli zastanawiałeś się, jakie są nazwy miesięcy po czesku to nasza lekcja rozwieje wszelkie wątpliwości.12 fiszek zawartych w lekcji pomoże Ci szybko i skutecznie zapamiętać wszystkie czeskie miesiące. Język czeski przestanie być dla Ciebie kompletną zagadką! Już po chwili nauki będziesz wiedział co oznacza kveten po polsku. Może być to nie lada niespodzianka, ponieważ nazwa ta kojarzy się z kwietniem, a w rzeczywistości jest to maj po czesku. Wystarczy tylko chwila nauki, by zapamiętać wszystkie miesiące. Dołącz do Fiszkoteki i zobacz jak skuteczna jest nauka naszą metodą!

Proste i skuteczne zapamiętywanie

Fiszki to z pewnością najlepszy sposób na zapamiętywanie i powtarzanie. W lekcji czeskie miesiące możesz uczyć się na wiele sposobów. Do każdej fiszki dołączone są nagrania, podczas których możesz ćwiczyć razem z lektorem. To idealny sposób na naukę szczególnie dla słuchowców. W ten sposób dowiesz się, jak poprawnie wymawiać kveten. Czeski z Fiszkoteką to prawdziwa przyjemność Dodatkowo możesz ściągać nagrania mp3 i uczyć się gdzie tylko zapragniesz.

Możliwości na Fiszkotece!

Fiszkoteka daje Ci dostęp do niezliczonej ilości lekcji i kursów językowych. Jeżeli chcesz dalej uczyć się czeskiego, szczególnie polecamy: czeski w pigułce, dni tygodnia - czeski oraz czeski - krok po kroku. Na naszej platformie masz także możliwość tworzenia swoich własnych lekcji na dowolne tematy. Zobacz czy odpowiada Ci nasz sposób nauki.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.