11.1 Części ciała i narządy wewnętrzne

 0    16 fiszek    karpol
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
ankle
rozpocznij naukę
kostka
bone
rozpocznij naukę
kość
chest
rozpocznij naukę
klatka piersiowa
gene
rozpocznij naukę
gen
heart
rozpocznij naukę
serce
liver
rozpocznij naukę
wątroba
lung
rozpocznij naukę
płuco
muscle
rozpocznij naukę
mięsień
organ
rozpocznij naukę
narząd
rib
rozpocznij naukę
żebro
skull
rozpocznij naukę
czaszka
spine
rozpocznij naukę
kręgosłup
stomach
rozpocznij naukę
żołądek
throat
rozpocznij naukę
gardło
tonsil
rozpocznij naukę
migdałek
wrist
rozpocznij naukę
nadgarstek

'Narządy wewnętrzne i części ciała" - ucz się angielskiego od podstaw!

Nauka języka angielskiego w naszych czasach to obowiązek w każdej szkole, a sam angielski staje się językiem międzynarodowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie porozumieć się niemal z każdym. Stawiając swoje pierwsze kroki w nauce języka, należy zastosować się do kilku zasad. Przede wszystkim najlepiej jest zacząć od nauki prostych rzeczowników i z czasem, przechodząc przez kolejne działy dążyć do poznania jak największej liczby słów. Narządy wewnętrzne człowieka oraz zdrowie należą właśnie do takich podstaw, które każdy uczący się angielskiego człowiek powinien znać.

Części ciała - angielski

Jeżeli właśnie teraz znajdujesz się na początku swojej przygody z językiem angielskim, to z pewnością ta lekcja "Części ciała i narządy wewnętrzne" okaże się niezwykle pomocna. Poznasz w niej rzeczowniki z działu Człowiek i uzupełnisz swoją wiedzę o nowe słówka. Jest to ważny dział, ponieważ traktuje o nas samych, co może się niekiedy przydać np. podczas wizyty u lekarza za granicą, kiedy chcemy powiedzieć, co nam dolega. Będziesz mógł bez problemu opisać i wskazać swoje narządy wewnętrzne po angielsku, organy wewnętrzne po angielsku i części ciała po angielsku.

Ta lekcja to dopiero początek!

Jesteśmy pewni, że skoro zajrzałeś do tej lekcji, zechcesz uczyć się języka angielskiego na poważnie. Dlatego, aby jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności językowe, skorzystaj z innych naszych kursów. Dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie nauki z darmowymi lekcjami, które stworzyli nasi uprzejmi użytkownicy. Aby lepiej zapoznać się z tematem ciała i zdrowia, zajrzyj tutaj: choroby, urazy i objawy chorób, służba zdrowia. Jeżeli pragniesz poznać więcej ciekawych słów, to nasz profesjonalny kurs już na Ciebie czeka - podstawowe słownictwo angielskie. Sprawdź i przekonaj się sam!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.